Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Ludzie są największą wartością naszej firmy

Podstawową wartością naszej firmy są ludzie – zarówno ci, którzy w niej pracują, jak i ci, do których kierujemy naszą ofertę. Budowę silnej, innowacyjnej i godnej zaufania marki Can Agri opieramy na dobrych relacjach międzyludzkich, doświadczeniu, wiedzy i uważnym wsłuchiwaniu się w potrzeby drugiego człowieka. Kreatywność, terminowość, jakość oraz zaufanie to wartości, którym jesteśmy wierni od początku istnienia firmy. Nasz zespół ma jasno określony cel - poprzez nieustanną budowę świadomości marki Can Agri dążymy na sam szczyt.

Dołączając do Nas zyskujesz:

  • Zapewnienie stabilnego zatrudnienia,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • Komfortowe i nowoczesne warunki socjalne,
  • Przyjazną rodzinną atmosferę,
  • Udział w kursach i szkoleniach,
  • Rozwój osobisty i podnoszenie swoich kompetencji
  • Wsparcie z każdego sektora firmy

         Prześlij CV na adres: [email protected]

Aktualne oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu jako: Equestrian Sales Manager

Miejsce pracy: północna część kraju

Twój zakres obowiązków:

- sprzedaż produktów firmy dla konia i jeźdźca do sklepów jeździeckich w  północnej części Polski
- utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami firmy i aktywne poszukiwanie nowych podmiotów zainteresowanych współpracą
- monitorowanie rynku w celu rekomendowania zmian w ofercie oraz strategii działań mających na celu zwiększenie sprzedaży produktów
- czynny udział w targach jeździeckich i spotkaniach firmowych w Polsce i za granicą
- przygotowywanie raportów z wykonywanej pracy

Nasze wymagania:

- znajomość branży jeździeckiej (sprzętu jeździeckiego, jego zastosowań, marek itp.)
- dyspozycyjność - gotowość do odbywania cotygodniowych, kilkudniowych podróży do klientów w północnej części Polski
- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
- doświadczenie w sprzedaży  poparte sukcesami
-  motywacja do osiągania celów sprzedażowych oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwe nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
- konieczne posiadanie prawa jazdy  kat. B (częste spotkania służbowe)
- umiejętności organizacyjne i prezentacyjne, kreatywność
- proaktywność i samodzielność w działaniu
- wysoka kultura osobista, odpowiedzialność oraz pełne zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Mile widziane:
- znajomość branży koń i jeździec
- doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy:
- samodzielne stanowisko i pracę dającą olbrzymią satysfakcję z rozwoju rynku i z osiąganych celów,
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- współpracę z międzynarodowym zespołem,
- szkolenia z zakresu sprzedawanego asortymentu,
- wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii

Benefity:
- dofinansowanie zajęć sportowych
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- możliwość pracy zdalnej
- służbowy telefon do użytku prywatnego
- służbowy samochód do użytku prywatnego
- brak dress code’u
- parking dla pracowników
- pikniki rodzinne
- jeden krótszy dzień pracy
- dofinansowanie do obiadów