Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Dołącz do Nas jako Manager Regionalny w dziale Agro na region wielkopolski i lubuski.

Będziesz zarządzać wszystkimi działaniami mającymi na celu maksymalizację zysków na podległym terenie oraz nawiązywaniem kontaktów handlowych. Będziesz partnerem dla klienta w prowadzonym przez niego biznesie.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, która posiada:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętności komunikacyjne i umiejętności budowania pozytywnych relacji
  • przedsiębiorczość i pasję w działaniu
  • znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe lub w trakcie nauki
  • prawo jazdy kat. B

To właśnie Ciebie szukamy!

Twoim dodatkowym atutem będzie:

Wiedza z zakresu branży Agro (rolniczo – zoologicznej).

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie woj. wielkopolskiego i lubuskiego
  • realizacja planów sprzedażowych i celów strategicznych
  • nadzorowanie terenu wielkopolskiego i lubuskiego poprzez prowadzenie  bieżących analiz i obserwacji nowych podmiotów
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • negocjowanie warunków współpracy
  • obsługa zapytań od klienta przy ścisłej współpracy z Działem Obsługi Klienta
  • zarządzanie informacjami dotyczącymi klientów i rynku na terenie woj. wielkopolskiego i lubuskiego

Co oferujemy?

  • wybór formy zatrudnienia (B2B/umowa o pracę)
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • wsparcie wdrożeniowe
  • krótsze piątki
  • narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy
  • pikniki rodzinne
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe dni wolne
  • świąteczne upominki dla dzieci
  • dofinansowanie do kursów i szkoleń
  • dofinansowanie do zajęć sportowych

Jesteś zainteresowany/a? Kliknij i aplikuj!