Blog Can Agri

 1. ACTIV – Papier do higieny wymion

  Papier do wymion CAN AGRI ActivePapier do wymion CAN AGRI Active

  ACTIV papier do higieny wymion - dla zdrowych krów i najwyższej jakości mleka ... ponieważ profilaktyka jest lepsza (i tańsza) niż leczenie! Ogranicz koszty leczenia, wyeliminuj zakażenia krzyżowe stosując zaledwie jeden listek papieru na jedną krowę.

  Czytaj więcej »
 2. Ogrodzenie elektryczne do ochrony upraw przed jeleniami

  ochrona upraw przed jeleniami, ogrodzenie elektryczne Can Agriochrona upraw przed jeleniami, ogrodzenie elektryczne Can Agri

  Jelenie skuszone atrakcyjnością takich upraw jak rzepak, zboża, buraki czy kukurydza wychodzą też na pola uprawne, żeby tam żerować jednocześnie wyrządzając duże szkody. Jelenie powodują duże straty zarówno w gospodarce leśnej jak i na terenach użytkowanych rolniczo.  

  Czytaj więcej »
 3. Jak zbudować ogrodzenie do ochrony przed dzikami?

  ochrona upraw przed dzikami, ogrodzenie elektryczne Can Agri, ogrodzenie na dziki ochrona upraw przed dzikami, ogrodzenie elektryczne Can Agri, ogrodzenie na dziki

  Dla myśliwych szkody wyrządzone przez zwierzynę łowną, czy to w kukurydzy, czy w zbożu, są nie tylko dokuczliwe, ale i kosztowne. Gdy tylko wysoko rosnące rośliny polne, takie jak rzepak, żyto i kukurydza zapewnią wystarczającą osłonę dziki wybierają je na swoje dzienne ostoje. Rezultat? Powstają znaczne szkody spowodowane żerowaniem i buchtowaniem.

  Czytaj więcej »
 4. Jak zabezpieczyć kurnik przed lisem?

  Lisy szczególnie duże zapotrzebowanie na pokarm wykazują mniej więcej od kwietnia/maja czyli podczas okres wychowu młodych. Ulubioną, zdobyczą lisów jest w tym czasie drób hodowlany, a także ptaki łowne. 

  Czytaj więcej »
 5. Jak prawidłowo przechowywać gumy strzykowe?

  Czy wiesz, że nowe gumy strzykowe mogą nie spełniać Twoich oczekiwań jakościowych? Podczas przechowywania, rzeczy wykonane z gumy mogą być narażone na zmiany fizyczne i chemiczne.

  Czytaj więcej »
 6. Strzykawki HSW ECO-MATIC

  Oprócz wybrania odpowiedniego produktu do leczenia lub szczepienia, bardzo ważne jest wybranie odpowiedniego sprzętu przeznaczonego do jego podania.

  Czytaj więcej »
 7. Jak wybrać odpowiedni wycielacz?

  Na rynku dostępnych jest wiele modeli urządzenia, jednak wszystkie charakteryzują się prostotą budowy i użytkowania. Wycielacz skonstruowany jest z dwóch podstawowych elementów: prowadnicy i głowicy.

  Czytaj więcej »
 8. Poidła dla trzody

  Poznaj kompleksową ofertę dotyczącą poideł dla trzody. Dowiedz się dlaczego warto wybrać nasze produkty, poznaj specyfikację, zastosowanie oraz sprawdzone praktyki.

  Czytaj więcej »
 9. Dipping zimowy – bez niego ani rusz

  Dipping zimowy – bez niego ani rusz

  Okres panowania niskich temperatur dla krów nie stanowi większego problemu, jednak w tych warunkach skóra wymienia, a w szczególności strzyków wymaga wyjątkowej pielęgnacji.

  Czytaj więcej »
 10. Dekornizacja cieląt staje się standardem

  dekornizacja cielątdekornizacja cieląt

  W nowoczesnej oborze widok bydła z rogami staje się coraz rzadszy. Wpływają na to zarówno względy bezpieczeństwa, jak również konieczność dostosowania do wyposażenia budynku.

  Czytaj więcej »
Strona