Blog Can Agri

 1. Strzykawki HSW ECO-MATIC

  Strzykawki HSW ECO-MATIC

  Oprócz wybrania odpowiedniego produktu do leczenia lub szczepienia, bardzo ważne jest wybranie odpowiedniego sprzętu przeznaczonego do jego podania.

  Czytaj więcej »
 2. Wycielacze

  Jak wybrać odpowiedni wycielacz?

  Na rynku dostępnych jest wiele modeli urządzenia, jednak wszystkie charakteryzują się prostotą budowy i użytkowania. Wycielacz skonstruowany jest z dwóch podstawowych elementów: prowadnicy i głowicy.

  Czytaj więcej »
 3. Poidła dla trzody

  Poidła dla trzody

  Poznaj kompleksową ofertę dotyczącą poideł dla trzody. Dowiedz się dlaczego warto wybrać nasze produkty, poznaj specyfikację, zastosowanie oraz sprawdzone praktyki.

  Czytaj więcej »
 4. Dipping zimowy – bez niego ani rusz

  Dipping zimowy – bez niego ani rusz

  Okres panowania niskich temperatur dla krów nie stanowi większego problemu, jednak w tych warunkach skóra wymienia, a w szczególności strzyków wymaga wyjątkowej pielęgnacji.

  Czytaj więcej »
 5. Dekornizacja cieląt staje się standardem

  dekornizacja cielątdekornizacja cieląt

  Dekornizacja cieląt staje się standardem

  W nowoczesnej oborze widok bydła z rogami staje się coraz rzadszy. Wpływają na to zarówno względy bezpieczeństwa, jak również konieczność dostosowania do wyposażenia budynku.

  Czytaj więcej »
 6. Odchów cieląt w budkach

  Odchów cieląt w budkach

  Odchów cieląt stanowi jedno z najtrudniejszych zadań w chowie bydła. Najmłodsze osobniki w stadzie wymagają dobrych warunków utrzymania, które można zapewnić odchowując je w specjalistycznych budkach.

  Czytaj więcej »
 7. Deratyzacja – gryzący problem w gospodarstwie

  Jak poradzić sobie z gryzącym problemem? 

  Okres późnego lata i jesieni, kiedy z pół znikają uprawy, a więc naturalny pokarm gryzoni, sprawia, że zaczynają one masowo ściągać do gospodarstw szukając schronienia oraz pokarmu podczas zimy. Jest to kluczowy moment do podjęcia wzmożonej walki z tymi szkodnikami.

  Czytaj więcej »