Zamów

kolczyki

dla trzody

 

Koperta na zamówienie kolczyków Can Agri. Koperta na zamówienie kolczyków Can Agri.

Wyślij zamówienie w naszej specjalnej kopercie a my pokryjemy koszt wysyłki. Wystarczy, że włożysz swój wniosek do koperty a następnie wrzucisz ją do skrzynki. Twoje zamówienie zostanie dostarczone na adres naszej siedziby a my pokryjemy wszystkie koszty związane z wysyłką zamówienia. Koperty dostarczamy do Państwa wraz z naszymi kolczykami, co umożliwia bezpłatne złożenie kolejnego zamówienia. Koperty są dostępne również w sklepach naszych dystrybutorów.

Dział identyfikacji zwierząt powstał w firmie Can Agri w 2004 roku. 16 lat doświadczenia w produkcji kolczyków dla zwierząt plasuje nas na 3 miejscu na liście dostawców ARiMR.

Nasze kolczyki charakteryzuje czerwona wkładka łącząca część męską i żeńską kolczyka. Kolczyki dla kóz i owiec są najlżejsze i najmniejsze ze wszystkich typów dostępnych na polskim rynku. Dostarczane przez nas kolczyki spełniają najwyższe wymogi jakościowe, zarówno w zakresie wytrzymałości na zrywanie oraz trwałości laserowego nadruku. 

Kolczyki dla bydła, kóz i owiec możesz zamówić w jednym z blisko 100 punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Możesz również wysłać swoje zamówienie bezpośrednio na adres naszej siedziby. W przypadku kolczyków dla trzody skorzystaj z naszego formularza.

Czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni. Czas ten liczony jest od momentu wpłyniecia wniosku do Can Agri do momentu dostarczenia kolczyków do klienta. Dokładamy wszelkich starań by Państwa zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie.

Sprawdź jak

znakować

zwierzęta