Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Cennik kolczyków Can Agri


Oto aktualny cennik kolczyków Can Agri. Znajdziesz w nim informację dotyczącą ilości kolczyków dostępnych w danym przedziale cenowym. Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy Usługę Ekspres w ramach której  zamówienia są realizowane w ciagu 2 dni roboczych. Usługa ta jest dodatkowo płatna a jej koszt wynosi 23,99 zł. 

Kontakt z działem identyfikacji zwierząt:

29 753 21 90

29 753 21 92

[email protected]

Sprawdź gdzie zamówić kolczyki Can Agri:

Zobacz lokalizator sklepów


Bezpłatny wniosek

Wyślij zamówienie w naszej specjalnej kopercie a my pokryjemy koszt wysyłki. Wystarczy, że włożysz swój wniosek do koperty, a następnie wrzucisz ją do skrzynki. Twoje zamówienie zostanie dostarczone na adres naszej siedziby, a my pokryjemy wszystkie koszty związane z wysyłką zamówienia. Koperty dostarczamy do Państwa wraz z naszymi kolczykami, co umożliwia bezpłatne złożenie kolejnego zamówienia. Koperty są również dostępne w sklepach naszych dystrybutorów.

Krótko o nas


18 lat na rynku.

Dział identyfikacji zwierząt powstał w firmie Can Agri w 2004 roku. 18 lat doświadczenia w zakresie produkcji kolczyków dla zwierząt plasuje nas na 3 miejscu na liście dostawców ARiMR. Nasze kolczyki spełniają wszystkie wymagania w zakresie jakości nadruku oraz odporności na zerwanie.

Co nas wyróżnia?

Nasze kolczyki charakteryzuje czerwona obrotowa wkładka łącząca część męską i żeńską. Kolczyki dla kóz i owiec są najmniejsze i najlżejsze spośród wszystkich dostępnych na polskim rynku.

Gdzie zamówić kolczyki?

Kolczyki Can Agri dla bydła, kóz i owiec możesz zamówić w jednym z blisko 100 punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Możesz również wysłać swoje zamówienie bezpośrednio na adres naszej siedziby. W przypadku kolczyków dla trzody skorzystaj z naszego formularza online

Jaki jest czas realizacji zamówień?

Czas realizacji zamówienia na kolczyki dla zwierząt Can Agri wynosi 14 dni. Czas ten liczony jest od momentu wpłyniecia wniosku do Can Agri do momentu dostarczenia kolczyków do klienta. Dokładamy wszelkich starań by Państwa zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie.

POLECAMY