Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Poznaj niezawodne poidła pastwiskowe renomowanej marki Kerbl. Specjalna konstrukcja umożliwia łatwy transport, produkty są niezwykle wytrzymałe i przystosowane do pracy w ciężkich warunkach. Duży korek spustowy umożliwia błyskawiczne odprowadzenie wody. Korzystanie z poideł jest w pełni bezpieczne dla zwierząt a elementy ich wyposażenia są zabezpieczone przed niepożądanym uszkodzeniem.

Poidła pastwiskowe Kerbl


Poidła zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa odpornego na pękanie. Ich kształt i waga umożliwiają łatwy załadunek do niewielkiego pojazdu. Duży korek umożliwia szybkie odprowadzanie wody. Przyłącze wody i zawór pływakowy są zabezpieczone przed niepożądanym uszkodzeniem przez zwierzęta, dzięki specjalnej, otwieranej pokrywie. Są niezwykle odporne na uszkodzenia, zachowują swój kształt podczas przypadkowego najechania traktorem.

  • odporne na promieniowanie UV oraz na ujemne temperatury
  • górna krawędź poideł jest zakrzywiona do wewnątrz, co zapobiega rozlewaniu wody
  • dostępne pojemności: 1000 lub 550L

Wybrane akcesoria do poideł pastwiskowych kupisz teraz z 5% rabatem! Ich wymiana jest łatwa i szybka, co podczas sezonu pastwiskowego jest niezwykle istotne. Prawidłowe użytkowanie, czyszczenie i konserwacja produktów są gwarancją wieloletniego użytkowania.

Poidło niezamarzające Kerbl


Poidła niezamarzające dla bydła i koni niemieckiej firmy Kerbl wykonane są z wysokiej jakości polietylenu. Znajdują szerokie zastosowanie w oborach wolnostanowiskowych oraz na pastwiskach. Poidła działają podobnie jak termos. Podwójne ścianki izolowane pianką poliuretanową, skutecznie chronią wodę przed zamarzaniem w temperaturze do -30°C. W okresie lata, gdy temperatura znacząco wzrasta, poidło utrzymuje temperaturę wody na poziomie 10 - 12°C. Kule znajdujące się w poidłach, pełnią funkcje ochrony i zabezpieczenia wody przed zabrudzeniem.

  • poidło dwukomorowe zaopatruje w wodę 30 zwierząt, jednokomorowe 15 zwierząt

Poidło dwukomorowe S60


Miska poidła wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zaopatruje w wodę nawet 40 sztuk bydła. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wytrzymałego na uderzenia oraz temperaturę. Metalowy stelaż umożliwia łatwy montaż bezpośrednio do beczkowozu lub na ścianę.

  • 58 litrów pojemności
  • przepływ: 41 l/min przy 5 bar
  • wymiary: 86 x 41,5 x 38 cm
  • waga: 15 kg
  • z przyłączem 3/4"