Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Eksperci CanAgri - Konrad Matejak

Konrad Matejak


Specjalista od marketingu online oraz fotografii produktowej związany w firmą od ponad 11 lat. Konrad z zaangażowaniem podchodzi do każdego aspektu pracy, a w fotografii znalazł nie tylko zawodowe wyzwanie, ale i osobistą pasję. Swoje doświadczenie zdobył na różnych stanowiskach pracy, co pozwoliło mu zgłębić tajniki wielu produktów. "Moja rola polega na uchwyceniu tych unikalnych aspektów, aby mogły one mówić do klienta bez słów." Głęboka znajomość produktu, umożliwia Konradowi tworzenie zdjęć, które nie tylko przedstawiają przedmiot, ale też opowiadają jego historię. Konrad pracuje na profesjonalnych aparatach i wykorzystuje maszyny bezcieniowe z zintegrowanym oprogramowaniem, zapewniając optymalizację procesu fotografowania oraz obróbki. 

Posiada kompetencje w obszarze: 

  • fotografii produktowej oraz postprodukcji, wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie, nadając zdjęciom ostateczny szlif, kolorystykę oraz kompozycję.

Po godzinach, Konrad jest fanem futbolu, a jego serce bije w rytmie drużyny z miasta Beatlesów. Uwielbia podróże oraz gotowanie.


Jeżeli szukasz porady lub konsultacji w zakresie fotografii produktowej w branży rolniczej, Konrad chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby stworzyć Twoją platformę bardziej atrakcyjną.Zakątek wiedzy