Do pułapki 299821.
| Marka | KERBL |
|---|---|
| Drugi kod | 12-0295-001 |
| Poprzedni kod SKU | 12-0295-001 |
| Główny EAN-13 | 4018653937297 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 39269097 |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Typ oferty | Na zamówienie |
| Gwarancja | 2-letnia |
| Produkt gabarytowy | Nie |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/4/256 |
| Szerokość produktu netto | 13 cm |
| Wysokość produktu netto | 8 cm |
| Długość produktu netto | 27.5 cm |
| Szerokość kartonu zbiorczego | 18.5 cm |
| Wysokość kartonu zbiorczego | 14 cm |
| Długość kartonu zbiorczego | 50 cm |
| Waga netto | 0.444 kg |


