Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.
Żel chłodzący dla konia Equifresh, 500 ml, MagicBrush

Żel chłodzący dla konia Equifresh, 500 ml, MagicBrush

Spray do czyszczenia konia EasyCare, 500 ml, MagicBrush

Spray do czyszczenia konia EasyCare, 500 ml, MagicBrush

Szampon dla konia Wash&Shine, 1000 ml, MagicBrush

Łagodny szampon dla koni z najwyższej jakości składników przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji grzywy, ogona i sierści.|zawiera proteiny owsa o podwójnym działaniu dla skóry i sierści. Włosie nabiera jedwabistego połysku połączonego z intensyfikacją koloru (przede wszystkim czarnego) i łatwiej się rozczesuje.|Skóra wzbogacana jest ważnymi składnikami odżywczymi i pozostaje elastyczna i odporna.|Regularne stosowanie pozwala zachować strukturę sierści oraz naturalny połysk.
Dostępność: W magazynie
nr kat.
3223442

Delikatny szampon dla koni wykonany z wysokiej jakości składników do pielęgnacji i pielęgnacji grzywy, ogona i sierści. Zawiera proteiny owsa o podwójnym działaniu na skórę i sierść. Włosy mają jedwabisty połysk z intensyfikacją koloru (szczególnie czarnego) i łatwiej się rozczesują. Skóra jest uzupełniana w ważne składniki odżywcze, pozostaje elastyczna i sprężysta. Regularne stosowanie pozwala zachować naturalną strukturę i połysk sierści.

  • głębokie, ale delikatne czyszczenie dla miękkiej i lśniącej sierści
  • środek nawilżający (kompleks D-Panthenol) chroni skórę i sierść przed wysychaniem - D-Panthenol działa również kojąco na zniszczoną skórę
  • formuła chroniąca skórę, nawet przy częstym myciu
  • z białkami owsianymi i D-pantenolem
Więcej informacji
MarkaMAGICBRUSH
Główny EAN-134018653199541
Pojemność/Objętość1000 ml
Uwaga dotycząca produktuz białkami owsianymi i D-pantenolem
Kod dostawcy3223442
PochodzenieMade in the EU
Waga netto1.1 kg
Kod CN3307 90 00
Pakowanie - informacja logistyczna1
Stawka VATVAT 23%