Stacja solarna jest idealnym rozwiązaniem dla dużych pastwisk bez podłączenia do zasilania. Dzięki praktycznemu sterowaniu za pomocą aplikacji, system może być obsługiwany całkowicie automatycznie podczas sezonu pastwiskowego.
- Idealne rozwiązanie dla dużych pastwisk bez dostępu do zasilania 230 V.
- Dla długich linii ogrodzenia.
- Możliwość obsługi i sterowania za pomocą inteligentnej aplikacji.
- Z funkcją lokalizacji GPS.
- Dostawa: w pełni zmontowany na plastikowej europalecie (120 x 80 cm) - wymaga jedynie podłączenia do uziemienia i ogrodzenia.
- Zestaw XL składa się z: inteligentnego elektryzatora do ogrodzenia elektrycznego (energia zmagazynowana 12 dżuli), 1 x akumulator 12 V, panel wraz z obudową i regulator napięcia.
| Marka | AKO |
|---|---|
| Sposób zasilania elektryzatora | Solarny, Uniwersalny |
| Typ oferty | Na zamówienie |
| Elektryzator dla | Koni, Bydła mięsnego, Owiec/Kóz, Dzików, Wilków |
| Napięcie [V] | 12 V |
| W opakowaniu | 1 x urządzenie DUO Fence 12/230 V 1 x moduł solarny 250 W 1 x akumulator 12 V (110 Ah) z kontrolerem ładowania 6 x pręty uziemiające i kabel uziemiający lub łączący z ogrodzeniem 1 x wysokiej jakości, odporny na warunki atmosferyczne i wytrzymały panel HPL 1 x opcja elektrycznego zamknięcia |
| Zasilanie elektryzatora | 12/230 V |
| Energia wejściowa impulsu | 12 J |
| Energia wyjściowa impulsu | 8 J |
| Szczytowe napięcie impulsu | 11200 V |
| Pobór mocy | 165 mA - 570 mA |
| Napięcie przy 500Ω | 8700 V |
| Długość ogrodzenia teoretyczna | 240 km |
| Długość ogrodzenia przy niskim porośnięciu | 50 km |
| Długość ogrodzenia przy średnim porośnięciu | 17 km |
| Waga netto | 85 kg |
| Główny EAN-13 | 4035738023775 |
| Kod CN | 85437060 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Produkt gabarytowy | Nie |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1 |

