Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.
Żłób na paszę z zawiesiem, 12 l, czerwony, Kerbl

Żłób na paszę z zawiesiem, 12 l, czerwony, Kerbl

Karmidło elastyczne FlexBag, czerwony, 15 l, Kerbl

Karmidło elastyczne FlexBag, czerwony, 15 l, Kerbl

Preparat do suchej dezynfekcji, 4 kg, SANDEZIA.

 Produkt skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, pasożyty i grzyby.

Dostępność: W magazynie
nr kat.
10-4096

SANDEZIA - sucha dezynfekcja

Preparat do dezynfekcji budynków inwentarskich. Produkt skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, pasożyty i grzyby. Niszczy stadia larwalne much i innych owadów znacząco redukując ich liczbę. Zmniejsza ilość chorób w stadzie, ogranicza stosowanie antybiotyków i redukuje koszty leczenia, a w przypadku wystąpienia infekcji wspomaga leczenie

Przeznaczenie:

Trzoda chlewna, bydło, konie, drób, norki, króliki, gołębie, owce i psy.

Czym jest sucha dezynfekcja?

Sucha dezynfekcja polega na osuszaniu i dezynfekcji pomieszczeń dla zwierząt hodowlanych. Preparat może być stosowany w obecności zwierząt. 

Jak to działa?

Preparaty do suchej dezynfekcji zawierają związek chemiczny o nazwie chloramina. Produkt rozkłada się poprzez kontakt z wodą, w wyniku czego wydziela podchlorynę. Jest to związek o działaniu przeciwutleniającym i biobójczym. Zwalcza bakterie, wirusy a także larwy much czy jaja pasożytów. Zalecamy stosowanie produktu na wilgotne powierzchnie. 

Jak stosować preparat?

Sucha dezynfekcja polega na równomiernym rozprowadzeniu posypki po powierzchni podłoża obiektu. Zalecamy stosowanie od 50 do 100 g preparatu na m2. Na początku stosowania preparatu zabieg dezynfekcji powinien być wykonywany minimum 3 razy w tygodniu. 


Więcej informacji
MarkaSANDEZIA
Waga netto4 kg
Główny EAN-135907222223031
Stawka VATVAT 8%
Kod CN3808 94 20
Pakowanie - informacja logistyczna1/200