Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Eksperci CanAgri - Nelya Timoshchuk

Nelya Timoshchuk


Manager Działu Eksportu (Kerbl East Sp.z.o.o.) w firmie od 2018 roku. Kariera i doświadczenie Nely związane jest z firmami, które zajmują się zagranicznym handlem hurtowym. Stopień Magistra Ekonomii zdobyła, studiując w WSHiP im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. Kierunkowe wykształcenie, zdobyte doświadczenie zawodowe oraz międzynarodowa perspektywa pozwalają jej wnikliwie rozumieć szanse i zagrożenia w handlu zagranicznym. 

Posiada kompetencje w obszarze:

  • koordynowania i nadzorowania całokształtu działań związanych ze sprzedażą na rynki docelowe, m.in. ustalania warunków współpracy z zagranicznymi kontrahentami, sporządzania/analizowania umów, zapewniania zgodności dokumentów eksportowych z przepisami,
  • znajomości INCOTERMS oraz przepisów celno-skarbowych pod względem różnic sprzedaży do krajów UE oraz do spoza UE,
  • znajomości różnic kulturowych w krajach docelowych oraz ich wpływu na negocjacje handlowe i sposób zawierania transakcji.

Nelya największy nacisk kładzie na jakość obsługi kontrahentów, pozyskiwanie nowych partnerów oraz zwiększenie efektywności sprzedaży eksportowej. 


Jeżeli szukasz porady lub konsultacji w zakresie eksportu, Nelya chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby wspomóc Twój biznes w osiągnięciu sukcesu.Zakątek wiedzy