- Podłączenie do zasilania sieciowego 230 V
- Złącze do zasilania z akumulatora 12 V
- Złącze uziemienia odniesienia
- Przełącznik poziomu I-0-II (I=ON-Low / 0=OFF / II=ON-High)
- Wyświetlacz słupkowy LED do wizualnego monitorowania wysokiego napięcia wyjściowego
- Wyświetlacz słupkowy LED do wizualnego monitorowania napięcia uziemienia
- Duży, cyfrowy wyświetlacz akumulatora / napięcia uziemienia / wysokiego / niskiego napięcia wyjściowego
- Inteligentny zasilacz / sterowanie niezależne od odległości za pomocą smartfona / bezpłatnej aplikacji
- Możliwość doposażenia w moduł solarny o mocy 100 W (375999)
- Wsparcie solarne: zalecamy stacje solarne XL lub XXL
| Marka | AKO |
|---|---|
| Drugi kod | 372936 |
| Sposób zasilania elektryzatora | Uniwersalny |
| Typ oferty | Oferta stała |
| Elektryzator dla | Bydła mięsnego, Owiec/Kóz, Dzików, Wilków |
| Producent | AKO-Agrartechnik GmbH & Co. KG |
| Zasilanie elektryzatora | 12/230 V |
| Energia wejściowa impulsu | 20 J |
| Energia wyjściowa impulsu | 15 J |
| Szczytowe napięcie impulsu | 11200 V |
| Pobór mocy | 350 mA - 1180 mA |
| Napięcie przy 500Ω | 8900 V |
| Długość ogrodzenia teoretyczna | 350 km |
| Długość ogrodzenia przy niskim porośnięciu | 80 km |
| Długość ogrodzenia przy średnim porośnięciu | 22 km |
| Gwarancja | 5-letnia |
| Waga netto | 4.232 kg |
| Główny EAN-13 | 4035738024048 |
| Kod CN | 85437060 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Produkt gabarytowy | Nie |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/72 |


