Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Eksperci CanAgri - Małgorzata Piotrowska

Małgorzata Piotrowska


Manager Działu Obsługi Sprzedaży i Zakupu w firmie od 17 lat, z pasją realizuje się zawodowo w obszarze sprzedaży i zakupów. Małgosia zdobyła cenne doświadczenie pracując z klientami z różnych sektorów, w tym z sektora rolniczego (Agro), branży jeździeckiej (Equi) oraz sektora zwierząt domowych (Pet).  "Moją misją jest nie tylko spełnienie oczekiwań partnerów biznesowych, ale także przekroczenie ich oczekiwań i budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i profesjonalizmie." Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyła wnikliwe zrozumienie mechanizmów rynku i umiejętność dostosowania się do zmieniających się warunków biznesowych.

Posiada kompetencje w obszarze:

  • tworzenia skutecznych strategii komunikacji oraz koordynacji działań w obszarze sprzedaży,
  • zarządzania zespołami,
  • budowania trwałych relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie.

Poza pracą zawodową Małgosia pasjonuję się podróżami i zajmuję się hobbystycznie ogrodnictwem, co pomaga zachować jej równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.


Jeżeli szukasz porady lub konsultacji w zakresie tworzenia strategii komunikacji, Małgorzata chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby wspomóc Twój biznes w osiągnięciu sukcesu.Zakątek wiedzy