Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Eksperci CanAgri - Jarosław Łuczak

Jarosław Łuczak
Dyrektor działu Digital


W branży rolniczej od 2005 roku. Ekspert w branży rolniczej, specjalizujący się w marketingu, budowie sieci handlowych oraz e-commerce z bogatym doświadczeniem zarówno w pracy z małymi firmami, jak i z dużymi korporacjami.  "Moje dotychczasowe doświadczenie pozwala mi doskonale rozumieć i łączyć potrzeby działów sprzedaży, zarządzania produktami, marketingu i IT, co jest kluczowe dla osiągnięcia synergii i maksymalizacji efektywności w ramach organizacji." W swojej karierze miał okazję wprowadzać i rozwijać platformy e-commerce B2C i B2B, co pozwoliło mu na praktyczne zrozumienie potrzeb i wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami w erze cyfrowej.

Posiada kompetencje w obszarach:

  • transformacji cyfrowej organizacji z tradycyjnego modelu do cyfrowego,
  • budowania i rozwoju małych i dużych sklepów internetowych,
  • budowania i rozwoju systemów klasy PIM do zarządzania informacjami o produktach,
  • wdrażania nowoczesnych systemów, optymalizacji procesów biznesowych oraz integracji nowych technologii z istniejącymi systemami,
  • budowania i zarządzania zespołem składającym się z działów Marketingu, IT i E-commerce. 

Jarek stale poszerza swoją wiedzę i dzieli się doświadczeniami z innymi profesjonalistami. Jest aktywnym członkiem Digital Experts Club - prestiżowej grupy najważniejszych ekspertów w Polsce w dziedzinie technologii, e-commerce i marketingu.


Jeżeli szukasz porady lub konsultacji w zakresie e-commerce, Jarek chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby wspomóc Twój biznes w osiągnięciu sukcesu i celów biznesowych w cyfrowym świecie.Zakątek wiedzy