Opis produktu:
- Bardzo niski poziom samorozładowania
- Szczególnie nadaje się do akumulatorowych narzędzi 12 V z panelem słonecznym lub bez niego
- Zwłaszcza do stosowania elektrycznych urządzeń ogrodzeniowych, ze względu na powolne cykle ładowania i rozładowywania
Dane techniczne:
- Kwas: kwas siarkowy 37% = gęstość 1,28
- Dostawa bez kwasu(pojemnośc 3,7 l kwasu)
- Akumulator musi być ładowany co miesiąc, gdy nie jest używany
- Akumulator „suchy wstępnie naładowany”
- Całkowicie naładuj po napełnieniu kwasem
- 1 rok gwarancji (Uwaga: brak roszczenia gwarancyjnego w przypadku głębokiego rozładowania) •
- Informacje o pojemności dla 100-godzinnego standardowego rozładowania (C100)
Porada Eksperta: Jak obliczyć czas działania akumulatora 12 V:
- Pojemność użyteczna = pojemność nominalna x 0,65
- Pobór mocy przez urządzenie (amper) = pobór mocy w mA (patrz tabliczka znamionowa urządzenia): 1000
- Czas pracy (godziny) = użyteczna pojemność: zużycie energii
Przykład:
- 88 Ah x 0,65 = 57,2 Ah
- 120 mA: 1000 = 0.120 A.
- 57,2 Ah: 0,120 A = 476 godzin (19 dni)
| Marka | KERBL |
|---|---|
| Drugi kod | 442061 |
| Poprzedni kod SKU | 11-4072 |
| Kod dostawcy | 442061 |
| Główny EAN-13 | 4018653938393 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 85071080 |
| Kraj pochodzenia | Holandia |
| Typ oferty | Oferta stała |
| Pojemność [Ah] | 100 Ah |
| Napięcie [V] | 12 V |
| Produkt gabarytowy | Nie |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1 |
| Szerokość produktu netto | 17 cm |
| Wysokość produktu netto | 19 cm |
| Długość produktu netto | 27 cm |
| Waga produktu netto | 12.7 kg |
| Waga netto | 12.7 kg |


