- zapasowy zestaw akumulatorów;
- mocny akumulator - 18 V / 1,5 Ah, wystarczający na ok. 2 godziny efektywnego mielenia na każdym ładowaniu;
- czas ładowania ok. 3 godziny.
| Marka | KERBL |
|---|---|
| Drugi kod | 22658 |
| Poprzedni kod SKU | 02-0123 |
| Kod dostawcy | 22658 |
| Główny EAN-13 | 4018653226582 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 84369900 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Producent | Albert Kerbl GmbH |
| Typ oferty | Na zamówienie |
| Produkt gabarytowy | Nie |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/36/540 |
| Szerokość produktu netto | 9.5 cm |
| Wysokość produktu netto | 8 cm |
| Długość produktu netto | 13 cm |
| Waga produktu netto | 0.434 kg |
| Szerokość kartonu zbiorczego | 33.5 cm |
| Wysokość kartonu zbiorczego | 31.5 cm |
| Długość kartonu zbiorczego | 48 cm |
| Waga kartonu zbiorczego | 16.361 kg |
| Waga netto | 0.43 kg |


