- praktyczny do włączania i wyłączania ogrodzenia
- prosty montaż na słupkach
| Kraj pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Główny EAN-13 | 4018653044056 |
| Producent | Albert Kerbl GmbH |
| Drugi kod | 591226 |
| Kod dostawcy | 591226 |
| Typ oferty | Na zamówienie |
| Marka | KERBL |
| Waga netto | 0.14 kg |
| Kod CN | 79070000 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/25/1200 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Poprzedni kod SKU | 11-0102 |
| Wysokość kartonu zbiorczego | 12 cm |
| Długość kartonu zbiorczego | 54 cm |
| Waga kartonu zbiorczego | 3.6 kg |
| Szerokość kartonu zbiorczego | 26 cm |
| Wysokość produktu netto | 5.5 cm |
| Długość produktu netto | 19 cm |
| Waga produktu netto | 0.144 kg |
| Szerokość produktu netto | 5 cm |


