Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Worki są niezastąpionym narzędziem, zapewniając skuteczną ochronę podczas przechowywania, transportu i pakowania różnorodnych produktów. Zostały wykonane z wytrzymałego i odpornego na rozerwanie materiału. Znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym, rolniczym, chemicznym i budowlanym. Worki zabezpieczają i chronią zawartość przed wpływem szkodliwych warunków atmosferycznych, szkodnikami, wilgocią i zanieczyszczeniami.

Big Bag to praktyczne rozwiązanie do przechowywania i transportu różnego rodzaju materiałów sypkich. Worki charakteryzują się solidną konstrukcją i wytrzymałym materiałem, który zapewnia ochronę zawartości przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć czy zanieczyszczenia.

Dzięki swojej funkcjonalności i trwałości, Big Bagi są niezastąpionym narzędziem w procesach logistycznych i magazynowych, zapewniając wygodę, bezpieczeństwo i efektywność.

2 wersje: 

  •  z zamkniętym dnem
  •  z lejem wsypowym i wysypowym

Zawory za pomocą zamykanych suwaków, umożliwiają łatwe i kontrolowane opróżnianie Big Bagów. Zintegrowane ostrza wycinają otwór zarówno w pustych jak i napełnionych workach. Znajdują zastosowanie we wszystkich rodzajach sypkich materiałów, pasza, nawozy, nasiona, granulki, sól, żwir i granulki.