Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.
Picture

Piłka do zabawy dla konia HeuBoy, 40 cm, różowy, Kerbl

Skrzynka na akcesoria z zestawem szczotek do czyszczenia, różowy, Covalliero

Skrzynka na akcesoria z zestawem szczotek do czyszczenia, różowy, Covalliero

Szczotka dla konia, Pink Pony, MagicBrush

Podgląd
PINK PONY posiada nadruk słodkiego, różowego kucyka MagicBrush. PINK PONY nie tylko wygląda dobrze, ale sprawia, że zarówno koń, jak i jeździec promienieją.|Specjalne włosie masuje podczas szczotkowania – dzięki temu konie są naprawdę czyste i czują się bardzo komfortowo.|MagicBrush PINK PONY idealnie nadaje się również jako nożyk do usuwania plam z potu i oczyszcza czaprak z końskiego włosia.|MagicBrush PINK PONY można w razie potrzeby wyprać w pralce.
Dostępność: W magazynie
nr. kat.
328311
Szczegóły
Pink Pony posiada nadruk uroczego, różowego kucyka Magic Brush. Pink Pony nie tylko wygląda dobrze ale sprawia, że zarówno koń jak i jeździec promienieją. Specjalne włosie masuje podczas szczotkowania- dzięki temu konie są naprawdę czyste i czują się bardzo komfortowo. Magic Brush Pink Pony idealnie nadaje się również jako nożyk do usuwania plam z potu i oczyszczania czapraka z końskiego włosia. Magic Brush Pink Pony można również prać w pralce.
Więcej informacji
Więcej informacji
MarkaMAGICBRUSH
Kolor producentaróżowy
Główny EAN-134044478010303
Kod dostawcy328311
PochodzenieMade in the EU
Waga netto0.055 kg
Kod CN9603 90 91
Pakowanie - informacja logistyczna1/80
Stawka VATVAT 23%