Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Troszczymy się o to, aby nasza oferta produktowa była rozbudowana oraz składała się z produktów, które są jakościowe oraz cenione w obszarze rolnictwa.  Dlatego poszerzyliśmy ofertę asortymentową o poidła żeliwne marki Kerbl. Są one totalnym bestsellerem w kategorii poideł, które zdobyły uznanie klientów na całym świecie.


Poidła żeliwne marki Kerbl to niezwykle praktyczne rozwiązanie w hodowli zwierząt. Wykonane są z solidnego żeliwa, dzięki czemu charakteryzują się trwałością, ale także odpornością na uszkodzenia i trudne warunki atmosferyczne. Ogromnym plusem jest również, fakt, że są pomalowane proszkowo, co zapewnia nie tylko ładniejszy wygląd, ale również skuteczniejsza ochronę przed korozją.


Poidła żeliwne dla bydła i koni pozwalają na dostosowanie ilości podawanej wody do potrzeb. Oferują wydajność od 5 do 20 litrów na minutę, co umożliwia dokładne kontrolowanie ilości wody dostarczanej do dla zwierząt. To elastyczne rozwiązanie, które można dostosować do różnych warunków hodowli. Ponadto, przyłącze o średnicy ½ cala umożliwia wygodne podłączenie zarówno z góry, jak i od dołu, co ułatwia montaż i obsługę.


Poidło PM-5 to model Kerbl, który jest dobrze znany i ceniony na rynku. Co roku tysiące klientów decyduje się na zakup sprawdzonego rodzaju poidła. Zakładamy, że liczba klientów będzie rosnąć, zwłaszcza z uwagi na konkurencyjną cenę i doskonałą jakość.

  • Zawór w poidle miskowym został zaprojektowany w taki sposób, aby zapobiegać narowom u zwierząt.
  • Poidło wyposażone jest w dwa przyłącza wody przelotowej, co umożliwia jego podłączenie do zamkniętego obiegu wody z pompą podgrzewającą.

Przyłącze: 1/2"

Przepływ: 5 - 20 l/min

Waga: 5,3 kg

Pojemność: 2 l

Nr katalogowy: 10-9293

Marka: Kerbl


Poidła posiadają gruby, solidny, głęboki odlew żeliwny, trwały i odporny na uszkodzenia. Nasze poidła są przeznaczone do użytku zarówno dla bydła, jak i koni. Mogą być efektywnie wykorzystywane w różnych typach gospodarstwach. 

  • Umiejscowienie języka pomaga w sprawniejszym czyszczeniu poidła.
  • Sprzedawane jest z obejmą o grubości 8mm
  • Korpus wyposażony jest w gniazdo i sworzeń zaworu wykonane z mosiądzu. 

Przyłącze: 1/2"

Przepływ: 5 - 20 l/min

Waga: 5,1 kg

Pojemność: 3 l

Nr katalogowy: 10-9292

Marka: Kerbl


Konstrukcja poideł sprawia, że są praktyczne i łatwe w użytkowaniu. Odpowiednio dostosowana wysokość montażu, pozwala zwierzętom na wygodne picie.

  • Sprzedawane jest z solidną blisko 0,5 kilogramową obejmą o grubości 8mm
  • Korpus, który reguluje przepływ wody w poidle, wyposażony jest w gniazdo i sworzeń zaworu wykonane z mosiądzu. 

Przyłącze: 1/2"

Przepływ: 5 - 20 l/min

Waga: 4,9 kg

Pojemność: 2 l

Nr katalogowy: 10-9291

Marka: Kerbl