- Poręczny, wymiary: 13 x 8 x 3 cm
- Sanowi skuteczną pomoc dla rolników, hodowców, lekarzy weterynarii, handlarzy bydłem, a także w rzeźniach
- Z baterią alkaliczną o 3x dłuższej żywotności niż zwykłe baterie
- Wysokie natężenie prądu
- Wykonany z materiałów odpornych na wstrząsy, przez co jest bardzo wytrzymały
- Wyposażony w sygnał akustyczny
- Automatyczny wyłącznik po 2 sekundach
| Marka | KERBL |
|---|---|
| Drugi kod | 1119/1 |
| Poprzedni kod SKU | 01-2701 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 85437090 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Typ oferty | Wyprzedaż |
| Produkt gabarytowy | Nie |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1 |
| Szerokość produktu netto | 10 cm |
| Wysokość produktu netto | 4 cm |
| Długość produktu netto | 18 cm |
| Waga produktu netto | 0.31 kg |
| Szerokość kartonu zbiorczego | 21 cm |
| Wysokość kartonu zbiorczego | 14 cm |
| Długość kartonu zbiorczego | 37.5 cm |
| Waga kartonu zbiorczego | 4.905 kg |
| Waga netto | 0.169 kg |


