Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Pivo Pod to inteligentne urządzenie, które po połączeniu ze smartfonem umożliwia śledzenie ruchu. Dzięki zastosowanej technologii, Pivo Pod obraca się o 360°, dlatego masz pewność, że zawsze jesteś w kadrze, wykonasz zdjęcie, nagrasz swój trening, a nawet przeprowadzisz go online. Ciesz się automatycznym zoomem, dzięki czemu bez wysiłku możesz nagrywać filmy z treningu wysokiej jakości, przedstawiając siebie i Twojego konia — całkowicie bez użycia rąk.

CO ZYSKUJESZ DZIĘKI PIVO POD?

Dokładne śledzenie zapisanej osoby

Automatyczny zoom

Nagrywanie treningu

Zdjęcia bez pomocy osób trzecich

Trening i rozmowy online

Ponad 12 trybów tworzenia nagrań

ŚLEDŹ KAŻDY RUCH!

Dzięki podwójnej prędkości obrotowej Pivo Pod z łatwością śledzi każdy ruch.

Uchwyć każdy skok, kłus, cwał z 6 prędkościami śledzenia, od płynnej i stabilnej po szybką i wściekłą. Pivo Pod jest niezawodnym narzędziem do śledzenia postępów w tereningu Pełny obrót Pivo Pod to tylko 4 sekundy! Nadąża za Tobą i Twoim koniem - każda część treningu jest rejestrowana. 

AUTOMATYCZNY TRYB FOTOGRAFICZNY

Doskonały obraz w ruchu. Inteligentne przechwytywanie automatycznie robi Ci zdjęcia podczas jazdy. Oznacza to koniec z proszeniem znajomego o zrobienie zdjęć lub żmudnym przeglądaniem filmów w celu zrobienia zrzutów ekranu.

Przełącz Pivo w tryb fotograficzny i użyj poleceń głosowych, gestów lub pilota, aby uruchomić aparat.

INTELIGENTNY AUTO ZOOM

Auto Zoom dostosowuje ujęcie, aby kadrowanie filmów szkoleniowych było płynne. Funkcja automatycznego wyrównania automatycznie koryguje ujęcie, zapewnia że jeteś w centrum kadru. Predictive Follow umożliwia kapsułom kontynuowanie śledzenia w tym samym kierunku, nawet gdy jedziesz poza kadrem.

TRENING I ROZMOWY ONLINE

Przywitaj się z treningiem długodystansowym. Prowadź rozmowy wideo podczas jazdy z Pivo Pod. Śledzenie koni utrzymuje Cię w kadrze podczas poruszania się, dzięki czemu Twój trener może obserwować i przekazywać informacje zwrotne w czasie rzeczywistym podczas zdalnych lekcji.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE DO KUPIENIA OSOBNO:

Stacja do automatycznego śledzenia Pivo Pod Max (nr kat. 10866)

Stacja do automatycznego śledzenia Pivo Pod Active (nr kat. 10860)

Uchwyt do obracania telefonu Pivo Smart Mount (nr kat. 10862): uchwyt, który można ustawiać, obracać i obracać dla wszystkich rozmiarów telefonów komórkowych. To niezbędne akcesorium Pivo do uchwycenia odpowiedniego kąta podczas jazdy. Przechyl o 25° do przodu i o 90° do tyłu, aby uzyskać najlepsze ujęcie.

Statyw Pivo (nr kat. 10863) : ułatwia uchwycenie jazdy w całej okazałości. Teleskopowa szyja rozciąga się do wysokości 160 cm, dzięki czemu możesz uchwycić najlepszy kąt. 

Etui Mini do Pod Active (nr kat. 10864): Kompaktowy, lekki futerał podróżny Mini jest doskonale zaprojektowany, aby chronić kapsułę i pilota podczas podróży.

Etui Premium do Pivo Pod Active + Statyw Tripod (nr kat. 10865): Futerał podróżny Pivo to idealne rozwiązanie do przechowywania i ochrony Pivo i akcesoriów.


DANE TECHNICZNE:

Aplikacje: Pivo: Pivo+, Pivo Play, Pivo Cast, Pivo Live, Pivo Present, Aplikacja Smart Capture. Kompatybilność z platformami Zoom, Teams, Instagram i YouTube

Bluetooth: BLE 4.0

Bateria: 500mAh

Ładowanie: port Micro-USB, 5VDC, 0. 4A.

Czas pracy baterii: 2-3 h.