Pasta w porcjach na szczury i gryzonie Ratron® 25 ppm:
- bardzo atrakcyjna, praktycznie porcjowana przynęta w postaci pasty;
- do skutecznej kontroli brązowych szczurów oraz myszy domowych w pomieszczeniach i na zewnątrz.
Zawartość: 400 g w opakowaniu
Zachowaj ostrożność podczas stosowania biocydów. Zawsze czytaj etykietę i informacje o produkcie przed użyciem!
| Marka | KERBL |
|---|---|
| Drugi kod | 12-7073 |
| Poprzedni kod SKU | 12-7073 |
| Główny EAN-13 | 4013441201208 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 38089910 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Typ oferty | Na zamówienie |
| Produkt gabarytowy | Nie |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/20/560 |
| Szerokość produktu netto | 14 cm |
| Wysokość produktu netto | 7.2 cm |
| Długość produktu netto | 20 cm |
| Szerokość kartonu zbiorczego | 30 cm |
| Wysokość kartonu zbiorczego | 21 cm |
| Długość kartonu zbiorczego | 72 cm |
| Waga netto | 0.607 kg |


