- Do wszystkich powszechnie dostępnych taśm, lin, linek lub drutów
- Wysoka stabilność dzięki dodatkowym wzmocnieniom
- Z ocynkowanym gwoździem 18 cm
- Zaczepy: 7 x taśma / lina + 1 x taśma
| Marka | KERBL |
|---|---|
| Kolor producenta | biały |
| Długość całkowita | 105 cm |
| Rodzaj słupków | Polipropylen |
| Materiał | Polipropylen |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Typ oferty | Nowość |
| Waga netto | 0.27 kg |
| Rozmiar | 105 cm |
| Kod CN | 85472000 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Produkt gabarytowy | Nie |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 5/1000 |


