- Biały, metalowy palik z oczkiem
- Izolacja z HDPE
- Pojedynczy stopka
- podwójny szpic
| Marka | KERBL |
|---|---|
| Kod dostawcy | 44456 |
| Główny EAN-13 | 4018653444566 |
| Długość całkowita | 105 cm |
| Drugi kod | 44456 |
| Rodzaj słupków | Metal |
| Materiał | Metal |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| ø Średnica | 7 mm |
| Producent | Albert Kerbl GmbH |
| Typ oferty | Na zamówienie |
| Waga netto | 0.45 kg |
| Kod CN | 73269098 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Produkt gabarytowy | Nie |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/10/1000 |


