Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.
Odstraszacz gryzoni i kun C200

Odstraszacz gryzoni i kun C200

Odstraszacz gryzoni i kun E150

Odstraszacz gryzoni i kun E150

Odstraszacz gryzoni i kun C360

WODOSZCZELNY 100% jedyny taki na rynku._x000D_ _x000D_ Model C360_x000D_ _x000D_ - Urządzenie emituje zmienne ultradźwięki, które niekorzystnie wpływa...
Dostępność: W magazynie
nr. kat.
12-7043
Szczegóły

WODOSZCZELNY 100% jedyny taki na rynku. Model C360

 • Urządzenie emituje zmienne ultradźwięki, które niekorzystnie wpływają na układ nerwowy gryzoni, uniemożliwiając im dłuższe przebywanie w okolicy urządzenia i w efekcie opuszczenie miejsc chronionych przez odstraszacz.
 • Urządzenie wyposażone jest w układ tradycyjny układ tranzystorowy, co gwarantuje świetne parametry oraz wysoka niezawodność. Dostępne na Polskim rynku w dużej mierze chińskie zamienniki i odstraszacze są wyposażone w mikroprocesorowe układy sterowania co powoduje że są bardziej narażone na uszkodzenia zewnętrzne oraz maja mniejszy zasięg działania.
 • Model ten posiada profesjonalny głośnik membranowy polipropylenowy, który posiada znacznie większy zakres emitowanych ultradźwięków oraz jest kilka razy mocniejszy od tańszych metalowych głośniczków i brzęczków a dodatkowo jest w 100% wodoszczelny.
 • Model jest bardzo mocnym emiterem i jest przeznaczony do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Najlepiej sprawdza się w halach przemysłowych, parkingach, poddaszach, garażach. Idealnie nadaje się do penetracji miejsc dookoła domostw - podwórza, ogródki, sady, jak i same domy, strychy itp.


Tego nie mają inne odstraszacze:

 • Do produkcji tego odstraszacza wykorzystano profesjonalną przemysłową obudowę dla elektroniki, wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne, promienie słoneczne, deszcz, mróz i wiatr. Obudowa wykonana z grubego polipropylenu, skręcona mocnymi śrubami a wszystkie miejsca połączeń zabezpieczone są silikonowymi uszczelkami tak by nie dostały się do środka żadne zanieczyszczenia czy woda. U podstawy, posiada specjalne odwodnienie, w razie gdyby wewnątrz skropliła się woda np. przy zmianie temperatur otoczenia.
 • Urządzenie wyróżnia się maksymalną mocą co gwarantują profesjonalne ultradźwiękowe głośniki dostępne na rynku - 3 x głośnik 40mm. W 100% wodoszczelny przeznaczony do użytku zewnętrznego jak i wewnętrznego. - urządzenie emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości - od niesłyszalnych zupełnie dla ucha ludzkiego po lekki, piskliwy i przenikliwy krótki ton. Urządzenie omiata cały obszar w sposób niezwykle dokładny. Gwarantują to 3 niezależne głośniki, z których każdy ma swój obszar działania. Takie rozwiązanie powoduje że dźwięk rozchodzi się bardzo równomiernie nie pozostawiając głuchych miejsc.
 • Urządzenie C100 jest łatwe w montażu, gdyż tylko w urządzeniach Dragon Ultrasonic wykorzystano po raz pierwszy uchwyt magnetyczny. Za pomocą tego uchwytu łatwo, szybko i bezpiecznie zamontujesz odstraszacz. Wystarczy kawałek metalowej powierzchni np rura, poręcz, rynna, metalowy parapet, regał, konstrukcja dachu, grzejnik.
 • Koniec ze żmudnymi pracami montażowymi, wierceniem dziur i przykręcaniem śrub. Teraz zamontujesz odstraszacz w 2 sekundy, bez szpecenia ścian wkrętami, nieporęcznymi stelażami. I w każdej chwili możesz zmienić miejsce montażu zwyczajnie przenosząc odstraszacz tam gdzie przemieścił się gryzoń.
 • Uchwyt magnetyczny tu wykorzystany to profesjonalny uchwyt magnetyczny wykorzystywany w technice mocowań przemysłowych. Nie ruszy go wiatr, nie przesunie się w deszczu, możesz zamontować odstraszacz nawet "do góry nogami" - 100% niezawodności. Dodatkowo urządzenie posiada specjalną metalową zawieszkę, którą można przykręcić do dowolnej powierzchni , a następnie mocować na tej zawieszce sam odstraszacz. To świetne rozwiązanie gdy nie ma w pobliżu metalowych elementów.


Specyfikacja techniczna:

 • Zasilanie: dołączony zasilacz 6V
 • Pobór prądu: 50mA
 • Wymiary 85x85x55mm
 • Kąt emisji ultradźwięku do 270 stopni
 • Zasięg ultradźwięku do 1500 m2
 • Temperatura pracy: -30 do +70 stopni


Informacje dodatkowe:

 • Produkcja: Polska
 • Urządzenie nie działa na psy i koty (emisja ultradźwięku poza zakresem słyszalności)
 • Odstraszacz spełni swoje zadanie w obronie twojego domu jak i auta przed gryzoniami.
Więcej informacji
Więcej informacji
Główny EAN-135903317649236
Waga netto0.5 kg
Kod CN7314 19 00
Pakowanie - informacja logistyczna1/6
Stawka VATVAT 23%