Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Witaj w Can Agri

Jesteśmy firmą rodzinną, która od ponad 20 lat istnieje na polskim rynku.


Co to oznacza?


Od 2000 roku, czyli od początku naszego istnienia, nieustannie podążamy drogą, której celem jest wsparcie szybszego rozwoju rolnictwa oraz modernizacja hodowli zwierząt w Polsce – zachowując troskę o ich dobrą jakość życia. Kompleksowo obsługujemy rynki agro, zoologiczny, jeździecki oraz hobby farming. Obserwujemy, reagujemy i dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb rynku. Dzięki temu gospodarstwa naszych Klientów mogą być prowadzone w sposób profesjonalny i nowoczesny. 

Jak działamy?


Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem umożliwia nam kompleksowe zaopatrzenie Klientów w specjalistyczne produkty. Przestronna siedziba firmy, własny magazyn, dział serwisu i obsługi technicznej gwarantują wysoką jakość, stabilność oraz pewność profesjonalnej współpracy z naszymi Partnerami.

Kto jest naszym klientem?


Współpracujemy w sektorze B2B z dystrybutorami, hurtowniami oraz sklepami rolniczymi w całej Polsce. Produkty Can Agri dystrybuowane są przez sieć ponad 2500 autoryzowanych Partnerów Handlowych na terenie całego kraju. Klientom indywidualnym oferujemy usługi z zakresu identyfikacji zwierząt hodowlanych.

Zaufaj nam


  • 30 lat doświadczenia w produkcji
  • 20 lat doświadczenia w branży handlowej
  • Wyprzedzamy trendy rynkowe
  • Współpracujemy z najlepszymi dostawcami w Polsce i na świecie

 

Nasze wartości


  • Najwyższa jakość specjalistycznych produktów
  • Koncentracja na potrzebach naszych Klientów
  • Dynamiczny rozwój poprzez obserwację i analizę rynku, technologii i nowości

Oficjalny dystrybutor marki Kerbl


Firma Can Agri jest oficjalnym dystrybutorem marki Kerbl na polskim rynku. Nasze działania skupiają się na rynku agro, zoologicznym, jeździeckim oraz hobby farming. Aktywnie uczestniczymy we wszelkiego rodzaju targach oraz wydarzeniach nieustannie zwiększając świadomość marki Can Agri. Posiadamy doświadczoną kadrę specjalistów, która rozwija i promuje naszą firmę na rynku zoologicznym. Firma realizuje specjalne programy, w ramach których klienci otrzymują korzystne warunki współpracy. Dotarliśmy do setek klientów na terenie całego kraju, w sklepach naszych dystrybutorów znajdują się ekspozycje regałowe dostosowane do potrzeb klienta. W ramach ścisłej współpracy zrealizowaliśmy przedsięwzięcie Kerbl East. Skupiamy się na exporcie towarów oraz na rozwoju rynków wschodnich.

Stanowisko Kerbl z asortymentem zootechnicznym na targach.Stanowisko Kerbl z asortymentem zootechnicznym na targach.

Rozwój firmy


2015


W ramach współpracy z firmą Albert Kerbl GmbH zostaje zrealizowane wspólne przedsięwzięcie. Skutkuje ono założeniem firmy Kerbl East z siedzibą w Małopolu. Działania firmy skupione są na exporcie towarów oraz na rozwoju marki na rynkach wschodnich (Rosja, Białoruś, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Gruzja, Armenia, Kazachstan, Uzbekistan, Turkmenistan, Mołdawia)

2007


Krokiem milowym w dalszym rozwoju firmy jest przeniesienie siedziby firmy do miejscowości Małopole. Na ulicy Przemysłowej 11 powstaje część biurowa połączona z magazynem. Ze strategicznego punktu widzenia ta decyzja okazuje się strzałem w dziesiątkę. Firma znajduje się tuż przy drodze ekspresowej S8 ok 30 km od Warszawy.

2004


Can Agri rozszerza swoją działalność o dział identyfikacji zwierząt. Cechą charakterystyczną naszych kolczyków dla bydła, owiec i kóz jest czerwona wkładka łącząca część żeńską i męską kolczyka. Kolczyki Can Agri dostępne są w całym kraju za pośrednictwem sieci naszych dystrybutorów, można również zamówić je, wysyłając zamówienie na adres naszej firmy. Dziś nasze kolczyki produkowane są na 2 nowoczesnych laserach, wysoka jakość wykonania plasuje nas na 3 miejscu na liście ARiMR.

2000


Can Agri rozpoczyna swoją działalność jako jednoosobowa firma. Siedziba naszej firmy znajduje się w warszawskim garażu, stąd też realizowane są pierwsze zamówienia.

1000 +

Punktów dystrybucyjnych

16000 +

Produktów

3500 +

Paczek miesięcznie

3500 m²

Powierzchni magazynowej

4000 +

Miejsc paletowych

3

Zakłady produkcyjne