- Wykonana naturalnie z materiałów odnawialnych
- Wykonany z polikwasu mlekowego pochodzącego z trzciny cukrowej, wzmocniony włóknami drzewnymi
- Organiczny, zmienny, zdrowy i nieszkodliwy materiał do zajmowania zwierząt
- Długa żywotność
- Biokompatybilny
- Ulegające biodegradacji Nie zawiera GMO
- Starannie wyselekcjonowane, zgodne z HACCP drewno liściaste
- Odpowiednia dla tuczników
- Bez wiszącego łańcuszka
| Marka | KERBL |
|---|---|
| Drugi kod | 02-0110 |
| Poprzedni kod SKU | 02-0110 |
| Główny EAN-13 | 4018653226490 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 39269097 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Typ oferty | Na zamówienie |
| Produkt gabarytowy | Nie |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/25/1250 |
| Szerokość produktu netto | 7.5 cm |
| Wysokość produktu netto | 6.5 cm |
| Długość produktu netto | 7.5 cm |
| Szerokość kartonu zbiorczego | 20.5 cm |
| Wysokość kartonu zbiorczego | 20 cm |
| Długość kartonu zbiorczego | 40 cm |
| Waga netto | 0.206 kg |


