- wykonana z tworzywa sztucznego
- pojemność do 2 kg
- łopatki o określonej pojemności służą do precyzyjnego ręcznego zadawania paszy treściwej lub dodatków paszowych
| Marka | KERBL |
|---|---|
| Drugi kod | 29738 |
| Poprzedni kod SKU | 10-5040 |
| Kod dostawcy | 29738 |
| Główny EAN-13 | 4018653297384 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 39269097 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Producent | Albert Kerbl GmbH |
| Typ oferty | Wyprzedaż |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Produkt gabarytowy | Nie |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/10 |
| Szerokość produktu netto | 14.5 cm |
| Wysokość produktu netto | 9 cm |
| Długość produktu netto | 36 cm |
| Waga produktu netto | 0.2 kg |
| Waga netto | 0.2 kg |


