Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Krówka Lipsk


Kod: 16-315
Kraj: Polska
State: podlaskie
Miejscowość: Lipsk
Adres: ul. Pusta 38
Dodatkowe informacje
Rodzaj sklepu:
Rolniczy

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż artykułów rolniczych niezbędnych do hodowli zwierząt oraz materiałów do przeprowadzenia prac budowlanych i remontowych. Dodatkowo proponujemy szeroką gamę produktów ogrodniczych, gospodarstwa domowego, artykułów BHP, elektrycznych oraz art. hydraulicznych. Świadczymy także usługi z zakresu: ostrzenie łańcuchów, skracanie, wydłużanie łańcuchów, zakuwanie przewodów hydraulicznych.
W naszej ofercie znajdą Państwo blisko 19,5 tyś. produktów, a nasz asortyment jest na bieżąco uzupełniany o nowości rynkowe.
Dysponujemy własnym transportem, dlatego bez problemu możemy dostarczyć zakupiony asortyment pod wskazany adres przez klienta.
Wychodząc naprzeciw Naszym Klientom uruchomiliśmy zakupy na raty gdzie są proste i jasne zasady, rata dopasowana do możliwości klienta, niskie i stałe oprocentowanie oraz szybka decyzja kredytowa.

Zobacz nasz profil na Facebooku.