Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder - Pasłęk


Kod: 14-400
Kraj: Polska
State: warmińsko-mazurskie
Miejscowość: Pasłęk
Adres: Firmowa 1
Dodatkowe informacje
Rodzaj sklepu:
Rolniczy

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku technicznego zaopatrzenia rolnictwa. W świadomości Polaków jesteśmy już od 1949 roku, od 1994 roku funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a od roku 2006 wchodzimy w skład Grupy Sznajder. Swoją działalność prowadzimy na terenie północnej Polski, posiadamy sklepy w siedmiu województwach. Nasza sieć sprzedaży liczy obecnie 33 sklepów.

- Posiadamy w naszej ofercie pełną gamę akumulatorów polskiej marki ZAP Sznajder Batterien, które produkowane są od 1925r. Oferujemy akumulatory do samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, motocykli i skuterów, łodzi, a nawet do celów specjalnych. Diagnozujemy, doradzamy i obsługujemy wymianę na nowy akumulator.

- W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki asortyment ręcznego i mechanicznego sprzętu ogrodniczego: kosiarki, glebogryzarki, kosy, podkaszarki, pilarki i wiele innych. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marek Stiga i Castelgarden. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Stiga i Briggs&Stratton.
- Znajdziecie Państwo u nas wszystko co niezbędne do pielęgnacji ogrodu. Narzędzia ogrodowe znanych marek: Fiskars i Romanik, akcesoria do podlewania Greenmill, nawozy ogrodnicze Fructus, środki przeciw szkodnikom ogrodowym i wiele więcej.

- Posiadamy również kompletną ofertę ręcznych narzędzi warsztatowych i elektronarzędzi. Oferujemy produkty renomowanych marek: Milwaukee , Dewalt , Modeco
- Zajmujemy się także sprzedażą części zamiennych do wszystkich ciągników i maszyn rolniczych. Na indywidualne zamówienie sprowadzimy każdą możliwą część zamienną.

- W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę olejów silnikowych, hydraulicznych, przekładniowych a także szeroki asortyment środków smarnych. W sprzedaży posiadamy również filtry olejowe, paliwowe i powietrza do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych oraz budowlanych.
- Oferujemy również zabawki znanej niemieckiej marki Bruder.

Znajdziecie Państwo u nas ponadto zbiorniki do paliw marki Fortis Technology, szeroki asortyment ogumienia do samochodów dostawczych i ciężarowych, ciągników i maszyn rolniczych oraz wózków widłowych, artykuły zootechniczne do pielęgnacji zwierząt i wiele innych artykułów do domu, ogrodu i warsztatu. 

Odwiedź nasze profile na Facebooku:

Agroma Olsztyn

Szop Market