| Drugi kod | 5018 |
|---|---|
| Poprzedni kod SKU | 10-5281 |
| Kod dostawcy | 5018 |
| Główny EAN-13 | 9002967001732 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 82041100 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Producent | Albert Kerbl GmbH |
| Typ oferty | Na zamówienie |
| Produkt gabarytowy | Nie |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/10/300 |
| Szerokość produktu netto | 0.6 cm |
| Wysokość produktu netto | 0.6 cm |
| Długość produktu netto | 9.6 cm |
| Waga produktu netto | 0.028 kg |
| Waga netto | 0.03 kg |


