- Zapewnia kurkom czyste środowisko do składania jaj.
- Powinno być montowane na zewnątrz kurnika.
- Do zawieszenia.
| Marka | KERBL |
|---|---|
| Drugi kod | 73163 |
| Poprzedni kod SKU | 04-0411 |
| Kod dostawcy | 73163 |
| Główny EAN-13 | 4018653377994 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 39269097 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Producent | Albert Kerbl GmbH |
| Typ oferty | Na zamówienie |
| Produkt gabarytowy | Nie |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/10/60 |
| Szerokość produktu netto | 42 cm |
| Wysokość produktu netto | 40 cm |
| Długość produktu netto | 51 cm |
| Waga produktu netto | 1.22 kg |
| Szerokość kartonu zbiorczego | 44 cm |
| Wysokość kartonu zbiorczego | 51 cm |
| Długość kartonu zbiorczego | 53 cm |
| Waga kartonu zbiorczego | 12.2 kg |
| Waga netto | 1.22 kg |


