Kerbl Farming Laying Nest to miejsce, w którym kurki mogą bezpiecznie składać jaja. Pochyła podłoga kieruje jaja do tacy zbierającej, z której można je łatwo wyjąć za pomocą klapki. Jedno gniazdo może być używane przez maksymalnie pięć kur.
Główne cechy:
- Zapewnia kurkom czyste i chronione miejsce do składania jaj.
- Jedno gniazdo może być używane przez maksymalnie 5 kur.
- Gniazda z wieloma przegrodami są podzielone ściankami oddzielającymi.
- Pochyła podłoga delikatnie kieruje jaja do tacy zbierającej.
- Klapka ułatwia zbieranie jaj.
- Dobre krążenie powietrza dzięki otworom wentylacyjnym po bokach.
- Łatwe w czyszczeniu dzięki gładkim powierzchniom i zdejmowanej plastikowej podstawie.
- Nadaje się również do montażu na ścianie.
Wytrzymałe, ocynkowane części boczne.
Wymiary:
Długość: 79 cm
Szerokość: 52 cm
Wysokość 43,5 cm
| Marka | KERBL |
|---|---|
| Drugi kod | 73143 |
| Poprzedni kod SKU | 04-0409 |
| Kod dostawcy | 73143 |
| Główny EAN-13 | 4018653143568 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 73269098 |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
| Producent | Gaun S.A. Manufacturer of pet supplies and livestock materials |
| Typ oferty | Na zamówienie |
| Produkt gabarytowy | Nie |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/40 |
| Szerokość produktu netto | 37.5 cm |
| Wysokość produktu netto | 14.5 cm |
| Długość produktu netto | 84 cm |
| Waga produktu netto | 6.937 kg |
| Waga netto | 6.94 kg |


