Kerbl Farming Laying Nest to miejsce, w którym kurki mogą bezpiecznie składać jaja. Pochyła podłoga kieruje jaja do tacy zbierającej, z której można je łatwo wyjąć za pomocą klapki. Jedno gniazdo może być używane przez maksymalnie pięć kur.
Główne cechy:
- Zapewnia kurkom czyste i chronione miejsce do składania jaj.
- Jedno gniazdo może być używane przez maksymalnie 5 kur.
- Gniazda z wieloma przegrodami są podzielone ściankami oddzielającymi.
- Pochyła podłoga delikatnie kieruje jaja do tacy zbierającej.
- Klapka ułatwia zbieranie jaj.
- Dobre krążenie powietrza dzięki otworom wentylacyjnym po bokach.
- Łatwe w czyszczeniu dzięki gładkim powierzchniom i zdejmowanej plastikowej podstawie.
- Nadaje się również do montażu na ścianie.
Wytrzymałe, ocynkowane części boczne.
Wymiary:
Długość: 26 cm
Szerokość: 52 cm
Wysokość 43,5 cm
| Marka | KERBL |
|---|---|
| Drugi kod | 73142 |
| Poprzedni kod SKU | 04-0408 |
| Kod dostawcy | 73142 |
| Główny EAN-13 | 4018653143544 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 73269098 |
| Kraj pochodzenia | Hiszpania |
| Producent | Gaun S.A. Manufacturer of pet supplies and livestock materials |
| Typ oferty | Na zamówienie |
| Produkt gabarytowy | Nie |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/78 |
| Szerokość produktu netto | 34 cm |
| Wysokość produktu netto | 12.5 cm |
| Długość produktu netto | 49 cm |
| Waga produktu netto | 2.856 kg |
| Waga netto | 2.86 kg |


