Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Kolczyki urzędowe

Kolczyki urzędowe ARiMRCan Agri jest akredytowanym dostawcą kolczyków dla zwierząt gospodarskich (lista ARiMR – pozycja nr 3). Dostarczane przez nas znaczniki spełniają najwyższe wymogi jakościowe, zarówno w zakresie wytrzymałości na zrywanie, jak i stabilności tworzywa oraz trwałości laserowego nadruku.

Zamawiając kolczyki u dystrybutorów firmy Can Agri, duplikat otrzymasz w cenie 0,99 zł netto. Oferowane przez CAN AGRI kolczyki dla owiec i kóz są najmniejsze i najlżejsze ze wszystkich typów, dostępnych na polskim rynku. Co to oznacza dla delikatnych małżowin usznych owiec, wiedzą nadto dobrze ich hodowcy.

Cechą charakterystyczną naszych kolczyków dla bydła, owiec i kóz jest CZERWONA WKŁADKA łącząca część żeńską i męską kolczyka. Kolczyki Can Agri dostępne są w całym kraju za pośrednictwem sieci naszych dystrybutorów, można również zamówić je, wysyłając zamówienie na adres naszej firmy.

Szczegółowe informacje dotyczące nowelizacji ustawy znajdą Państwo na stronie ARiMR.

 

Kolczykownice dla zwierzątKolczykownice

Dostarczamy również najwyższej jakości kolczykownice, cechujące się wysoką trwałością, a dzięki nietypowej konstrukcji (równoległy ruch igły i kowadełka) wymagające przyłożenia znacznie mniejszej siły przy zapinaniu kolczyków, niż ma to miejsce w przypadku innych konstrukcji. Dlatego są one przez nas polecane zwłaszcza dla posiadaczy większych stad zwierząt.

 

Igły do kolczykownic

Igły do kolczykownic

Najczęstszym błędem popełnianym przez hodowców jest niedopasowanie rodzaju igły do rodzaju kolczyka, co powoduje nieścisłe zapięcie i gubienie kolczyka przez zwierzęta. Każda kolczykownica powinna mieć możliwość wymiany igły (lub wkładki z igłą).

 

 


 

Formularz zamówienia kolczyków dla trzody chlewnej

Cennik detaliczny:

Powyższe ceny dotyczą również
duplikatów kolczyków.

Przesyłka pobraniowa
płatna przy odbiorze.
Transport gratis!

 

Rodzaj zamawianego kolczyka:

Igła pasuje do wszystkich kolczyków dostępnych
w ofercie Can Agri.

Dział identyfikacji zwierząt
kom.: +48 607 202 609
tel.: +48 29 753 21 90
fax.: +48 22 211 19 47
fax: +48 29 753 21 91
[email protected]