- z drewna naturalnego
- otwierany daszek
- z żerdzią do lądowania
- otwór ø 3 cm
- z akcesoriami i instrukcją montażu
| Marka | KERBL |
|---|---|
| Drugi kod | 82959 |
| Materiał | Drewno |
| Kod CN | 44219999 |
| Główny EAN-13 | 4018653829592 |
| Typ oferty | Na zamówienie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/12/144 |
| Szerokość produktu netto | 17.5 cm |
| Wysokość produktu netto | 8 cm |
| Długość produktu netto | 37.5 cm |
| Waga produktu netto | 1.13 kg |
| Waga netto | 1.13 kg |
| Wysokość kartonu zbiorczego | 37 cm |
| Długość kartonu zbiorczego | 54 cm |
| Waga kartonu zbiorczego | 13.56 kg |
| Szerokość kartonu zbiorczego | 39 cm |


