Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

ASEKOR FLY to skuteczny preparat owadobójczy, który silnie działa na wszystkie insekty latające i biegające, takie jak: muchy, komary, muchy końskie, meszki, gzy, mrówki karaluchy oraz pasożyty mające kontakt ze zwierzętami. Jest bardzo skutecznym preparatem w zwalczaniu a także odstraszaniu kleszczy. Pozwala uniknąć problemów z roznoszeniem chorób przez insekty.

ASEKOR FLY w swoim składzie zawiera mieszaninę syntetycznych pyretroidów zaliczanych do insektycydów nowej generacji. Wykazują szybkie oraz skuteczne działanie, są bardziej stabilne i mniej podatne na destrukcyjne działanie światła niż grupa substancji fosforoorganicznych. Pyretroidy są substancjami w pełni bezpiecznymi dla środowiska, bowiem po zastosowaniu łatwo ulegają biodegradacji i nie zalegają w środowisku.

Jak długo działa produkt?


Aktywność substancji czynnej utrzymuje się do czterech tygodni, przy czym czas ten ulega skróceniu podczas dużej ekspozycji na światło.

Jaki jest skład produktu?


Wysoką skuteczność preparatu uzyskano przez połączenie działania trzech substancji czynnych (pyretroidów) w odpowiednich proporcjach. Skład: permetryna 30g/l, cypermetryna 10g/l, tetrametryna 3g/l, stabilizatory oraz związki ułatwiające aplikację preparatu.


Środek może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki długiemu i stabilnemu działaniu doskonale sprawdzi się w zwalczaniu owadów w pomieszczeniach typu stajnie, obory i chlewnie. 


Preparat należy nanosić na powierzchnie metodą oprysku. Preparat jest bardzo wydajny, maksymalna skuteczność jest osiągana poprzez spryskiwanie z odległości około 50 cm.


Skuteczność i działanie owadobójcze zostały potwierdzone licznymi testami terenowymi oraz badaniami laboratoryjnymi w Instytucie Przemysłu Organicznego w Warszawie.