Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Sekret efektywnej i długotrwałej ochrony

Urządzenie Guard Effects zostało stworzone w celu zabezpieczenia upraw rolnych przed szkodami powodowanymi przez dzikie zwierzęta takie jak: dziki, jelenie, sarny czy zające. Osiągnięcie wysokiej skuteczności było możliwe poprzez połączenie odgłosów drapieżników z dźwiękami kojarzonymi przez zwierzęta z ludzką aktywnością. Kombinacje dźwięków i odgłosów zostały dobrane tak, aby ich kolejność wywołała instynktowną ucieczkę zwierzęcia z chronionego obszaru. Ta instynktowna reakcja ucieczki, nie zanika nawet po kilku sezonach odstraszania dzięki licznej bibliotece utworów. Ścieżki dźwiękowe odtwarzane są w przypadkowej kolejności, dzięki czemu unikamy efektu przyzwyczajenia się zwierząt do pojedynczego odgłosu.

Dlaczego warto wybrać Guard Effects?

Działa w wybranych godzinach

Zasilany baterią lub akumulatorem 12 V

Wodoodporny, przy użyciu osłony

Dostępny w dwóch wersjach

    Zasięg działania to 10 - 15 ha

Zmniejszenie szkód o 70 - 90 %

Guard Effects - ochrona przed szkodami łowieckimi

Poznaj kompaktowy system odstraszania zwierzyny, wyposażony głośniki ze zintegrowanym panelem kontrolnym. Skompletowany z niewielkim akumulatorem 12V tworzy zestaw łatwy do umieszczenia na drzewie, ambonie lub w zaroślach. Już niewielki akumulator 17 Ah zapewnia nawet 3 tygodniową, bezobsługową pracę urządzenia.


Kompletne urządzenie posiada kopułę ochronną.


Panel sterujący, do programowania dzwięków.


Głośnik emitujący odgłosy zwierząt.


Pokrowiec ochronny, dostępny w modelu z 2 głośnikami.

W naszej ofercie znajduje się również urządzenie Anty Bird przeznaczone do odstraszania dzikich ptaków. Zasada działania, zasięg i parametry techniczne są dokładnie takie same jak w przypadku urządzenia Guard Effects. Anty Bird dostępny jest wyłącznie w wersji jednogłośnikowej.

Anty Bird - ochrona zasiewów przed ptakami

Urządzenie odstrasza ptaki z upraw, sadów czy budynków. Pozwala zabezpieczyć fermy drobiu przed kontaktem z dzikimi ptakami i zminimalizować ryzyko ptasiej grypy. To zaawansowane urządzenie posiada wgraną bogatą liczbę odgłosów drapieżnych ptaków, jak również dźwięki „ptasich strażników”, czyli gatunków które w przyrodzie ostrzegają pozostałe ptaki przed niebezpieczeństwem. Wrodzona instynktowna reakcja ucieczki, wywołana tymi odgłosami nie słabnie z upływem czasu.