Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

OBALAMY MIT!

Ciepła woda NIE PORADZI sobie z uciążliwymi zabrudzeniami!

Przedstawiamy Państwu preparat Agrisol Clean Line Aktywna Piana do usuwania uporczywych zanieczyszczeń ze sprzętu rolniczego, pojazdów osobowych i ciężarowych, silników, felg, przyczep, łodzi, plandek, posadzek i ścian w pomieszczeniach gospodarczych oraz warsztatach samochodowych. Agrisol Clean Aktywna Piana to preparat, bogaty w szereg substancji aktywnych. Składniki silnie działają na zabrudzenia i je rozpuszczają. Piana jest całkowicie bezpieczna dla karoserii. Błoto, kurz, oraz inne zanieczyszczenia powstałe na drodze, pod wpływem aktywnej piany miękkną i dlatego łatwo dają się usunąć z lakieru. Po zastosowaniu tego środka czyszczącego pojazd będzie przygotowany do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych. 


Agrisol Clean Line Aktywna Piana to produkt do usuwania zabrudzeń takich jak błoto, pył, kurz, ale również zanieczyszczeń ropopochodnych tj. smar, oleje, paliwa. 

Wysoce pienny i bardzo wydajny płyn możemy stosować do mycia ręcznego i mechanicznego.

Nie zawiera fosforanów, a związki chemiczne w nim zawarte zapobiegają powstawaniu zacieków. 


Wystarczy wstępnie pozbyć się zabrudzeń polewając czystą wodą, a następnie spryskać powierzchnię Aktywną Pianą. W momencie kiedy piana straci puszystość i zacznie spływać, należy spłukać preparat ciepłą wodą. Pamiętajmy, by nie myć auta w pełnym słońcu!


W ofercie z serii Agrisol Clean Line polecamy również Insect Clean. Środek do szybkiego usuwania owadów z karoserii, szyb, lusterek, reflektorów oraz innych elementów pojazdu. Doskonale usuwa zaschnięte owady. Jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów lakieru oraz powłok chromowanych i elementów z tworzyw sztucznych, nie matuje powierzchni. Insect Clean dostępny w pojemności 750 ml (spray).


Nie potrzeba magicznych sztuczek!

Wybierz z naszej oferty super wydajne koncentraty lub gotowy spray. Dostępne w opakowaniach 750 ml, 1l, 5l


Z użyciem Agrisol Clean Line mycie ścian, posadzek oraz dużych i małych powierzchni w gospodarswie domowym, jest szybkie i skuteczne. Zobacz więcej.