Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Wielki powrót hitowego produktu!

Zamów już teraz nowy C-Max o ulepszonej formule! Kliknij i dowiedz się więcej na temat naszego produktu.


Weź udział w Promocji Letniej!

Rozpoczynamy kolejną edycję Promocji Letniej Can Agri, w ramach której za zamówienia złożone przez platformę sprzedażową www.canagri.pl naliczane będą punkty promocyjne. Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody.


Obroża identyfikacyjna w rewelacyjnej cenie!

Spiesz się, produkt dostępny tylko do wyczerpania stanów magazynowych. Kliknij i zamów teraz!


Zamów zgrzewkę (12 sztuk) i odbierz 100 sztuk rękawiczek GRATIS!

Nowość! ASEKOR FLY to produkt przeznaczony do polewania który skutecznie odstrasza insekty zapewniając zwierzętom spokój. Opakowanie 1000 ml wystarcza na polanie nawet 40 zwierząt!


Gazetka promocyjna - LIPIEC

Już jest! Nowa gazetka promocyjna obowiązuje od 1 do 30 czerwca. W nowej odsłonie naszej gazetki znajdziesz maszynki do strzyżenia, drapaki, transportery, HITOWE woreczki na odchody, produkty do pielęgnacji, zabawki, artykuły do hodowli gryzoni i ptaków oraz wiele więcej! Wykorzystaj okazję i zamów wyselekcjonowane produkty w nowych niższych cenach!


Folie i zakiszacze 

Profesjonalne i wytrzymałe taśmy do naprawy balotów oraz preparaty zawierające właściwy poziom bakterii do zakiszania w optymalnych i mniej sprzyjających warunkach pogodowych dostępne w stałej ofercie Can Agri! 


Poznaj turbostrzykawkę DuoMast C

Stosowanie turbostrzykawki DuoMastC zmniejsza o co najmniej 50% prawdopodobieństwo podania antybiotyku. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując DuoMast C przy pierwszych objawach zapalenia (mastitis).


Maseczki w promocji!

Kup maseczki (opakowanie 3 sztuki) a drugie opakowanie otrzymasz od nas gratis! Im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz.


Rękawiczki - wiosna w domu i ogrodzie 

Wiosna to czas, w którym chętnie przystępujemy do prac na świeżym powietrzu. Majsterkowanie w garażu czy prace w ogrodzie mogą być łatwiejsze i przyjemniejsze jeśli użyjemy odpowiednich rękawiczek. Pragniemy zaprezentować nowości, które są dla Państwa ogólnodostępne na naszej platformie sprzedażowej. 


Darmowy transport na poidła pastwiskowe

Oferta dotyczy dostawy do klienta jak również bezpośrednio do gospodarstwa, co pozwola zaoszczędzić powierzchnię magazynową, koszty i czas.


Chroń uprawy przed dzikimi zwierzętami!

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program w ramach którego znajdują się wyselekcjonowane produkty, ulotka oraz poradniki. 


Budka w niższej cenie + transport GRATIS!

Sprawdź nową niższą cenę na budkę Can Agri! Tylko teraz kupując naszą budkę nie poniesiesz żadnych kosztów transportu, dodatkowo produkt możemy dostarczyć bezpośrednio do danego gospodarstwa.