Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Nieustannie pracujemy nad rozwojem nowych produktów przeznaczonych dla wszystkich grup użytkowników tj. rolnicy, weterynarze, hodowcy psów czy posiadacze koni. Dzięki temu nasz asortyment jest aktualny i gotowy na wyzwania przyszłości. Jako marka klasy premium w obszarze maszynek do strzyżenia i pielęgnacji sierści jesteśmy świadomi odpowiedzialności w stosunku do profesjonalnych i prywatnych użytkowników w zakresie utrzymania najwyższej jakości naszych produktów. Profesjonalizm widoczny jest również w wyglądzie naszych urządzeń, czemu wyraz dają nagrody przyznawane marce Aesculap przez niezależne instytucje, jak choćby „German Design Award” czy „Plus X Award”.

Akkurata


Bezprzewodowy trymer przeznaczony do strzyżenia małych obszarów u psów, np. grzbiet, szyja, brzuch, głowa, pysk. Wyposażony w głowicę ze stopu stali węglowej. Ergonomiczny kształt, waży 250 g  gwarantując cichą pracę bez drgań.

Maszynka do strzyżenia zwierząt Aesculap Akkurata.Maszynka do strzyżenia zwierząt Aesculap Akkurata.
Maszynka do strzyżenia małych zwierząt Aesculap Vega.Maszynka do strzyżenia małych zwierząt Aesculap Vega.

Vega


Bezprzewodowa maszynka wykończeniowa do strzyżenia małych obszarów u psów, np. grzbiet, szyja, brzuch, głowa i pysk. Bardzo lekka i cicha z możliwością zasilania sieciowego. W zestawie z 5 nasadkami.

Exacta


Trymer przeznaczony do prac wykończeniowych (łapy, pysk). Wyposażony w głowicę, posiada regulowany grzebień. Waży zaledwie 120 g (z akumulatorem i głowicą). Jego konstrukcja idealnie dopasowuje się do dłoni użytkownika. 

Maszynka do strzyżenia małych zwierząt Aesculap Exacta.Maszynka do strzyżenia małych zwierząt Aesculap Exacta.
Maszynka do strzyżenia małych zwierząt Aesculap Isis.Maszynka do strzyżenia małych zwierząt Aesculap Isis.

Isis


Trymer przeznaczony do precyzyjnego strzyżenia oraz do nadawania konturów (łapy, pysk). Czas pełnego naładowania to tylko 90 min. Wykonany z wytrzymałego tworzywa waży jedynie 115 g. Cechuje go wyjątkowo niski poziom wibracji.