Nieustannie pracujemy nad rozwojem nowych produktów przeznaczonych dla wszystkich grup użytkowników tj. rolnicy, weterynarze, hodowcy psów czy posiadacze koni. Dzięki temu nasz asortyment jest aktualny i gotowy na wyzwania przyszłości. Jako marka klasy premium w obszarze maszynek do strzyżenia i pielęgnacji sierści jesteśmy świadomi odpowiedzialności w stosunku do profesjonalnych i prywatnych użytkowników w zakresie utrzymania najwyższej jakości naszych produktów. Profesjonalizm widoczny jest również w wyglądzie naszych urządzeń, czemu wyraz dają nagrody przyznawane marce Aesculap przez niezależne instytucje, jak choćby „German Design Award” czy „Plus X Award”.

Akkurata


Bezprzewodowy trymer przeznaczony do strzyżenia małych obszarów u psów, np. grzbiet, szyja, brzuch, głowa, pysk. Wyposażony w głowicę ze stopu stali węglowej. Ergonomiczny kształt, waży 250 g  gwarantując cichą pracę bez drgań.

Vega


Bezprzewodowa maszynka wykończeniowa do strzyżenia małych obszarów u psów, np. grzbiet, szyja, brzuch, głowa i pysk. Bardzo lekka i cicha z możliwością zasilania sieciowego. W zestawie z 5 nasadkami.

Exacta


Trymer przeznaczony do prac wykończeniowych (łapy, pysk). Wyposażony w głowicę, posiada regulowany grzebień. Waży zaledwie 120 g (z akumulatorem i głowicą). Jego konstrukcja idealnie dopasowuje się do dłoni użytkownika. 

Isis


Trymer przeznaczony do precyzyjnego strzyżenia oraz do nadawania konturów (łapy, pysk). Czas pełnego naładowania to tylko 90 min. Wykonany z wytrzymałego tworzywa waży jedynie 115 g. Cechuje go wyjątkowo niski poziom wibracji.