Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.
Picture

Preparat do dezynfekcji Agrisol N 77 (Sterinox), koncentrat, 1 kg, Can Agri

Picture

Preparat do dezynfekcji Agrisol N 77 (Sterinox), koncentrat, 24 kg, Can Agri

Preparat do dezynfekcji Agrisol CH (chlorosol), koncentrat, 4 kg, Can Agri

Dostępność: W magazynie
nr kat.
01-5891

Agrisol CH jest alkalicznym, niepiennym, skoncentrowanym preparatem do dezynfekcji opartym o podchloryn sodu. Skuteczny wobec bakterii, grzybów i pleśni. Substancja czynna : podchloryn sodu Zastosowanie: do dezynfekcji urządzeń udojowych do dezynfekcji instalacji w obiegach zamkniętych ( stosować po myciu alkalicznym ) do alkalicznej dezynfekcji powierzchni produkcyjnych mających kontakt z żywnością do dezynfekcji ścian i posadzek roztwór o stężeniu 1%-3% do dezynfekcji powierzchni ze stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych i z ceramiki.


Sposób użycia: Przygotować roztwór o stężeniu 0,1% - 0,2% (10-20 ml w 10 l wody) w optymalnej temperaturze wody +15°C - +20°C. Roztwór roboczy przygotować bezpośrednio przed użyciem. Płukać instalacje zgodnie z programem mycia i dezynfekcji. Nanieść natryskowo roztwór płynu dezynfekującego i pozostawić co najmniej na 20 minut. Dezynfekowane powierzchnie dokładnie spłukać wodą przeznaczoną do spożycia.

Więcej informacji
Marka CAN AGRI
Waga netto 4 kg
Główny EAN-13 5902385803663
Pakowanie - informacja logistyczna 1/90
Kod CN 3808 94 90
Stawka VAT VAT 8%