Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.
Odstraszacz gryzoni UltraStop DuoX2

Odstraszacz gryzoni UltraStop DuoX2

Odstraszacz gryzoni i kun H6

Odstraszacz gryzoni i kun H6

Odstraszacz gryzoni i kun H3

Podgląd
Model H3_x000D_ - Urządzenie emituje zmienne ultradźwięki, które niekorzystnie wpływają na układ nerwowy gryzoni, uniemożliwiając...
Dostępność: W magazynie
nr. kat.
12-7038
Szczegóły

Model H3 - Urządzenie emituje zmienne ultradźwięki, które niekorzystnie wpływają na układ nerwowy gryzoni, uniemożliwiając im dłuższe przebywanie w okolicy urządzenia i w efekcie opuszczenie miejsc chronionych przez odstraszacz. Odstraszacz H3 z powodu niewielkich rozmiarów i dużej mocy można wykorzystywać do odstraszania gryzoni w autach. Nie trzeba wykonywać czasochłonnych podłączeń urządzenia do akumulatorów - wystarczy je tylko załączyć na noc i zostawić np. za szybą lub pod maską.

Działa tak samo jak odstraszacze samochodowe 12V i 24V. Komplet baterii starcza na 90 pełnych 24 godzinnych dni pracy lub około 200 nocy.

Urządzenie wyposażone jest tradycyjny układ tranzystorowy, co gwarantuje świetne parametry oraz wysoka niezawodność. Dostępne na Polskim rynku w dużej mierze chińskie zamienniki i odstraszacze są wyposażone w mikroprocesorowe układy sterowania co powoduje że są bardziej narażone na uszkodzenia zewnętrzne oraz maja mniejszy zasięg działania. Urządzenie wyróżnia się niewielkimi rozmiarami oraz maksymalną mocą co gwarantuje największy dostępny na rynku głośnik piezoelektryczny - 50mm. Odstraszacz wyposażony jest w poręczny włącznik, umieszczony z tyłu urządzenia co pozwala na sterowanie jego pracą według zapotrzebowania.

Urządzenie świetnie nadaje się do pracy wewnątrz pomieszczeń, ale może być wykorzystywane w plenerze. Można je szybko i łatwo przenieść w inne miejsce jak i schować np. do kieszeni i zabrać ze sobą.


Specyfikacja techniczna:

  • Zasilanie: 6V DC
  • Pobór prądu: 5mA
  • Wymiary 70x70x20mm mm
  • Kąt emisji ultradźwięku do 120 stopni
  • Zasięg ultradźwięku do 200 metrów
  • Temperatura pracy: -30 do +70 stopni


Informacje dodatkowe:

  • Produkcja: Polska
  • Urządzenie nie działa na psy (emisja ultradźwięku poza zakresem słyszalności)
  • Działanie do 3 miesięcy na jednym komplecie baterii.
  • SPRZEDAJEMY WRAZ Z KOMPLETEM BATERII DURACELL
Więcej informacji
Więcej informacji
Główny EAN-135903816642004
Kod dostawcyH3
Waga netto0.2 kg
Kod CN7314 19 00
Pakowanie - informacja logistyczna1/6
Stawka VATVAT 23%