Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Rol - Mik Mikołajki


Kod: 11-730
Kraj: Polska
State: warmińsko-mazurskie
Miejscowość: Mikołajki
Adres: Ełcka 1
Dodatkowe informacje
Rodzaj sklepu:
Rolniczy

ROL-MIK jest firmą rodzinną działającą od 2005 r. Od samego początku działalności troszczymy się o to, by jak najlepiej dopasować ofertę naszego przedsiębiorstwa do potrzeb Klientów. Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowe zaopatrywanie gospodarstw rolnych. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów najwyższej jakości. Współpracując z cenionymi producentami i koncernami w branży rolnej proponujemy naszym klientom rozwiązania poprawiające wydajność gospodarstw rolnych i profesjonalnych producentów żywności.
Produkty w naszej ofercie są zawsze skuteczne, sprawdzone i uznane w doświadczeniach laboratoryjnych i praktyce polowej. Nie tylko sprzedaż jest naszą profesją, także dzielenie się wiedzą oraz doradztwo są istotnymi elementami naszej działalności. Staramy się być otwarci na potrzeby Klienta i do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Chcemy być dobrym i kompetentnym doradcą w rolnictwie, dlatego też zawsze wnikliwie wsłuchujemy się w uwagi, sugestie, odczucia naszych Klientów. Satysfakcja naszego klienta jest naszym nadrzędnym celem, co staramy się osiągnąć poprzez profesjonalne i partnerskie podejście.