Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

MITROS Bargłów - Artykuły do Produkcji Rolnej


Kod: 16-320
Kraj: Polska
State: podlaskie
Miejscowość: Bargłów Kościelny
Adres: Bargłów Dworny 103A
Dodatkowe informacje
Rodzaj sklepu:
Rolniczy

Co oferujemy?

DOŚWIADCZENIE
Jesteśmy firmą rodzinną z 23-letnim doświadczeniem w branży zaopatrującej rolników. Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa klienta, która opiera się na rzetelności i zaufaniu jakim obdarzyli nas nasi Klienci. Celem naszej działalności jest sprostanie wymaganiom rynku, więc wciąż się intensywnie rozwijamy i systematycznie poszerzamy naszą ofertę.

JAKOŚĆ
Jesteśmy wpisani na listę referencyjną MLEKPOLU a ponadto posiadamy CERTYFIKAT – świadectwo zgodności w produkcji materiałów paszowych bez technik genetycznych według standardu produkcji i badania VLOG „Ohne Gentechnik” oraz niemieckiej ustawy o inżynierii genetycznej poświadczony przed jednostkę certyfikującą DEKRA Certification GmbH. Ponadto nasza znacząca pozycja w regionie pozwala nam na zaoferowanie naszym klientom produktów najwyższej jakości i w najlepszej cenie.

DORADZTWO
Profesjonalni doradcy agrotechniczni i żywieniowi, z którymi na co dzień pracujemy nieodpłatnie pobierają próby pasz objętościowych, układają dawki pokarmowe, pomogą wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie dopasowane do potrzeb każdego z naszych klientów.

SZYBKA I RZETELNA OBSŁUGA
Złożone osobiście, bądź telefonicznie zamówienia realizujemy według potrzeby Klienta. Posiadamy cztery samochody dostawcze w tym dwa wyposażone w HDS (dźwig), które gwarantują Państwu szybką i sprawną dostawę zamówionych towarów. Posiadamy również legalizowane i kalibrowane wagi magazynowe, podwieszane i najazdowe.


Zobacz nasz profil na Facebooku