Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

O!ZOO Stargard


Kod: 73-110
Kraj: Polska
State: zachodniopomorskie
Miejscowość: Stargard
Adres: Piłsudskiego 17
Dodatkowe informacje
Rodzaj sklepu:
Zoologiczny

Wiejski Stół hypoalergiczny tworzy naturalnie smaczną, zdrową karmę dla psów opartą  na naturalnych składnikach i surowym mięsie, ponieważ uważamy, że nasze zwierzęta zasługują na odpowiednią dietę pełną naturalnych składników odżywczych. Wszyscy wiemy, że zbilansowana, pożywna dieta jest kluczem do utrzymania doskonałej kondycji zewnętrznej jak i wewnętrznej naszego pupila. 

Jesteśmy pasjonatami zdrowego odżywiania i  dawania szczęścia naszym pupilom.

Stworzyliśmy szeroką gamę produktów opierających się  głównie  na  pojedynczym źródle  białka zwierzęcego gdzie tłuszcz i sos pochodzi z tego samego źródła zwierzęcego.

 W rzeczywistości można powiedzieć, że mamy misję zmiany sposobu odżywiania  zwierząt domowych – z dala od nadmiernie przetworzonych składników, diety z nierozpoznawalnych i nie naturalnych składników. Jednocześnie dbamy aby karma Wiejski Stół była produkowana w niskich temperaturach aby zachować wszystkie wartości odżywcze i smakowe ….

 Zauważysz różnicę… już od pierwszego posiłku!