Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.
Urządzenie do odstraszania dzikich zwierząt, Guard Effect

Urządzenie do odstraszania dzikich zwierząt, Guard Effect

Urządzenie do odstraszania dzikich zwierząt dwugłośnikowy, Guard Effect

Urządzenie do odstraszania dzikich zwierząt dwugłośnikowy, Guard Effect

Urządzenie do odstraszania wszystkich gatunków ptaków, Anty Bird

Skuteczny odstraszacz ptaków na polu ☘️
Odstraszacz ptaków na polu upraw rolnych: gołębi, szpaków, żurawi, wron
Skuteczny odstraszacz ptaków oparty na odgłosach drapieżników !
Dostępność: W magazynie
nr kat.
11-4423

Anty Bird to kompaktowy system odstraszania ptaków, wyposażony w jedne głośnik kierunkowy ze zintegrowanym panelem kontrolnym. Skompletowany z niewielkim akumulatorem 12V tworzy zestaw łatwy do umieszczenia na drzewie, w sadzie lub w zaroślach. Możliwość dokupienia osłon przeciw deszczowych zapewniających bezawaryjną pracę nawet podczas najcięższych opadów. Już niewielki akumulator 22 Ah zapewnia nawet 3 tyg. bezobsługowego działania.

Anty Bird – skutecznie odstrasza wszystkie gatunki ptaków.

Urządzenie Anty Bird działa na zasadzie odstraszania ptaków z wykorzystaniem nagranych ścieżek dźwiękowych.

Skuteczny wobec: gęsi, żurawi, gołębi, gawronów.

Sekretem wysokiej skuteczności Anty Bird jest połączenie odgłosów ptaków drapieżnych z dźwiękami wydawanymi przez ptaki w reakcji na niebezpieczeństwo. Kombinacje dźwięków i odgłosów zostały dobrane tak, aby ich kolejność wywołała instynktowną ucieczkę ptaków z chronionego obszaru.

Liczna biblioteka utworów odtwarzana jest w przypadkowej kolejności, dzięki czemu unikamy efektu przyzwyczajenia się zwierząt do pojedynczego dźwięku. 1,5 minutowa kompozycja emitowana jest w wybranych odstępach.

Anty Bird uaktywnia się i przechodzi w tryb uśpienia o wybranych godzinach, dzięki czemu chroni zapewnia ochronę w okresie aktywności ptaków.

Zasilany dowolną baterią zewnętrzną 12V lub małym akumulatorem

Zestaw składa się z dwóch głośników połączonych przewodami oraz przewodu zasilającego. Anty Bird może być zasilany dowolną zewnętrzną baterią 12V. Po wyposażeniu w dodatkową osłonę jest on w pełni wodoodporny i niewrażliwy nawet intensywne opady. Dzięki niewielkim rozmiarom i niskiej wadze z łatwością można kompletny zestaw umieścić na drzewie, drewnianym maszcie lub na elewacji budynku, co zapewni skuteczne odstraszanie.

Zasięg odstraszania ptaków wynosi do 10-15 ha.

Więcej informacji
MarkaAGROPIXEL
Waga netto0.8 kg
Główny EAN-135902385816885
Pakowanie - informacja logistyczna1
Kod CN8518 22 00
Stawka VATVAT 23%