Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.
Trutka na myszy i szczury, pasta 3 kg, Extrat, brodifakum, Can Agri

Trutka na myszy i szczury, pasta 3 kg, Extrat, brodifakum, Can Agri

Trutka na myszy i szczury, granulat 3 kg, Extrat, bromadiolon, Can Agri

Dostępność: W magazynie
nr kat.
12-7007

EXTRAT - bromadiolon granulat na szczury i myszy 3 kg Silna trutka EXTRAT w formie granulatu - wyjątkowo atrakcyjna dla myszy i szczurów!

  • Gotowa do użycia trutka granulowana wzbogacona o wzmacniacze smaku i zapachu - wyjątkowo atrakcyjna dla gryzoni.
  • Skuteczna przeciw wszystkim gryzoniom!
  • Może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, jeżeli jest chroniony przed wilgocią (najlepiej w stacji deratyzacyjnej, dostępnej również w naszej ofercie).
  • Zawiera wyjątkowo mocny środek drugiej generacji bromadiolon 0,05g/kg
  • Nowa jakość, połączenie wysokiej trwałości i zabójczej skuteczności. Przed użyciem trutki na myszy i szczury EXTRAT zaleca się ocenić stopień nasilenia problemu.


Stosowanie: Umieścić trutkę w miejscach gdzie widoczne są oznaki bytowania i działalności gryzoni (np. świeże odchody). Monitoruj obecność gryzoni (nadgryzione saszetki świadczą o bytowaniu gryzoni). Trutkę EXTRAT należy umieścić wzdłuż ścian pomieszczeń w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych (również dostępnych w naszej ofercie). W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. Usuń trutkę po zakończeniu akcji deratyzacyjnej

Więcej informacji
MarkaCAN AGRI
Główny EAN-135902385806978
Waga netto3 kg
Kod CN3808 99 10
Pakowanie - informacja logistyczna1/3/126