Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

MIESZANKI GAZONOWE

Mieszanki gazonowe to mieszanki nasion traw, które są używane do sadzenia i hodowania trawników. Skomponowane są z różnych gatunków traw, aby zapewnić mocny, zdrowy i atrakcyjny trawnik. Przy wyborze mieszanki gazonowej warto wziąć pod uwagę rodzaj gleby, nasłonecznienie i intensywność użytkowania.


HOBBY BEZPIECZNA ŁĄKA

Mieszanka składająca się z wybranych odmian traw, kwiatów i ziół których naturalne właściwości biologiczne odstraszają kleszcze i owady gryzące. Innowacyjny skład, składający się z gatunków traw pastewnych i gazonowych z dodatkiem nasion kwiatów, ziół i roślin bobowatych. Trawnik nawozimy nawozami NPK z małą ilością azotu max 8% raz w roku, najlepiej wiosną w ilości 20-30 g/m².

Pielęgnacja: Z uwagi na to że w mieszance znajdują się byliny i nasiona kwiatów, trawnika nie kosimy przez cały okres jego wegetacji. Koszenie pielęgnacyjne wykonujemy po przekwitnięciu wszystkich roślin, to jest na początku października, na wysokość ok. 10 cm. Pokos należy zebrać i usunąć z trawnika.

W składzie: kostrzewa czerwona rozłogowa 25% życica trwała 30% kostrzewa czerwona kępowa 5% kostrzewa trzcinowa 30% kostrzewa murawowa 10%

Norma wysiewu od 40 - 50 g/m²

HOBBY SOLAR 

Mieszanka nasion traw wysokiej jakości, przeznaczona do zakładania trawników w miejscach o silnym nasłonecznieniu lub na terenach o częstym deficycie wody. Dzięki zastosowaniu odmian głęboko korzeniących się ograniczyliśmy do minimum ryzyko wysychania trawnika. Mieszanka ta z powodzeniem może być stosowana do zakładania na słabych glebach umiarkowanie użytkowanych trawników przydomowych.

W składzie: kostrzewa czerwona rozłogowa 25% życica trwała 30% kostrzewa czerwona kępowa 5% kostrzewa trzcinowa 30% kostrzewa murawowa 10%

Norma wysiewu od 35 - 50 g/m²

HOBBY SPORT

Mieszanka specjalne wyselekcjonowanych nasion traw przeznaczona na tereny intensywnie użytkowane. Charakteryzuje się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz zdolnością do samoregeneracji. Szczególnie polecana do zakładania boisk sportowych oraz placów zabaw. Zastosowane w mieszance SPORT odmiany traw przy zastosowaniu odpowiedniej pielęgnacji (koszenie, nawożenie, nawadnianie) tworzą zwartą i wytrzymałą darń, odporną na intensywne udeptywanie.

W składzie: kostrzewa czerwona rozłogowa 20% życica trwała (2 odmiany) 50% wiechlina łąkowa (2 odmiany) 30%

Norma wysiewu od 35 - 50 g/m²

HOBBY UNIWERSALNA

Mieszanka o wszechstronnym zastosowaniu. Charakteryzuje się szybkim tempem wzrostu oraz dobrą zdolnością zadarniania. Dobrze znosi średnio intensywne użytkowanie. Idealnie nadaje się na tereny przydomowe, rekreacyjne oraz parkowe. Stosując ją uzyskacie Państwo zadowalający efekt gęstego oraz intensywnie zielonego trawnika na większości typów gleb.

W składzie: kostrzewa czerwona rozłogowa 30% życica trwała (2 odmiany) 55% kostrzewa czerwona kępowa 10% wiechlina łąkowa 5%

Norma wysiewu od 35 - 50 g/m²

HOBBY GAZON

Mieszanka wysokiej jakości traw przeznaczona na tereny reprezentacyjne oraz rzadziej użytkowane trawniki przydomowe. Wąskie blaszki liściowe tworzą delikatną i zwartą murawę o intensywnie zielonej barwie. Mieszanka GAZON odznacza się powolnym odrostem po skoszeniu, jest umiarkowanie odporna na udeptywanie i okresowe niedobory wody.

W składzie: kostrzewa czerwona rozłogowa 20% życica trwała (2 odmiany) 40% wiechlina łąkowa 15% kostrzewa czerwona kępowa 15% kostrzewa murawowa 10%

 Norma wysiewu od 35 - 50 g/m²